Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical SALSA M2

Quickie SALSA M2

16 200,00 zł
Brutto
Refundacja NFZ
Kod : P.130C.00 | P.131B.01
Refundacja AS
Refundacja Aktywny samorząd

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość

Elektryczny wózek inwalidzki Quickie SALSA M2

Odkryj kolejny krok w ewolucji działania i stylu - Quickie Salsa M2. Salsa M2 bez wysiłku łączy nadzwyczajne możliwości manewru wewnątrz pomieszczeń i wspaniałe osiągi w terenie oraz przyciągający wzrok stylowy wygląd.

Dzięki niewielkim wymiarom podwozia, Salsa M2 zapewnia dostęp do wąskich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych powierzchniach. Umożliwia łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem, lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska. Niezawodne działanie wewnątrz.

Nadzwyczajne możliwości manewru dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu oraz opatentowanej technologii napędu na środkowe koło. Dostęp do wąkich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych przestrzeniach dzięki niewielkim wymiarom podwozia. Łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska. Niezawodne działanie na zewnątrz.

Ciesz się gładką i stabilną jazdą nawet po nierównym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu kołowemu - sześć kół z niezależną amortyzacją łagodzi każde wstrząsy. Technologia Quickie ze środkiem ciężkości ulokowanym dokładnie pod kołem napędowym zapewnia maksymalną kontrolę trakcji oraz sprawia, że nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji jako kierujący. Dopasuj wózek do swoich potrzeb.

Więcej kilometrów po jednym ładowaniu! Wykorzystaj super efektywną opcję prędkości 6 km/h zasilanej akumulatorami 60 Ah, która dostarcza o 10% więcej zasięgu po ładowaniu. Wybierz prędkość, obroty i osiągi z opcjonalnym sterownikiem 120 Ah i 4-biegunowym silnikiem z prędkością 10 km/h. Jakiekolwiek są Twoje wymagania lub potrzeby, szeroki zakres opcji w Salsa M2 zapewnia optymalny balans pomiędzy ekscytującą jazdę i doskonałą wydajnością. Postaw na styl przyciągający wzrok.

Bądź widoczny z jasnymi światłami i kierunkowskazami LED wbudowanymi w tylny panel obudowy. Wyróżnij się z tłumu jednym z czterech kolorów obudowy: czarnym matowym, klasycznym białym, intrygującym czerwonym lub elektryzującym niebieskim. Mamy kolory pasujące do każdej okazji i każdego gustu. Skonfiguruj Salsę M2 wg indywidualnych potrzeb.

Wybierz wśród dostępnych opcji: elektryczne przechylanie z regulacją środka ciężkości (przechylanie w zakresie 0o do 30o z dodatkowym mechanizmem przenoszenia środka ciężkości), elektryczne odchylane oparcie (oferuje zakres od -5o do 30o, łatwe w dostosowaniu, jeśli z biegiem czasu wymagane jest wyższe wsparcie), peloty boczne (regulowane peloty zapewniają możliwość zaawansowanego pozycjonowania). Więcej informacji można znaleźć na formularzu zamówienia. Stwórz swój niepowtarzalny styl! Zbuduj własną Salsę M2 z naszą usługą Built-4-Me, dostępna wyłącznie dla marki Quickie.

Specyfikacja

Całkowita szerokość [mm]
61 cm (2-biegowy silnik), 62 cm (4-biegowy silnik
Szerokość siedziska [mm]
41 - 51 cm
Głębokość siedziska [mm]
41 - 51 cm
Maksymalna szerokość cofania
Maks. 67cm z podnóżkami o kącie nachylenia 70 stopni
Maksymalny zasięg (km)
26 km (32 km z 60 Ah)
Prędkość maksymalna (km/h)
6 km/h i 10 km/h
Pojemność akumulatorów [Ah]
50 i 60 Ah
Maksymalna wysokość krawężnika [mm]
7 cm
Maksymalna waga użytkownika (kg)
140 kg
Crash test
Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Informacje szczegółowe

Pobierz: