Siedzisko kąpielowe SPLASHY - ułatwienie w czasie kąpieli

Siedzisko kąpielowe SPLASHY - ułatwienie w czasie kąpieli

Dzisiaj mamy kolejną nowość, tym razem przeznaczoną dla wszystkich małych pacjentów którzy mają problem z samodzielnym siedzeniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest codzienna pielęgnacja dziecka, a różne choroby często je utrudniają. Dlatego chcemy zaprezentować Państwu siedzisko rehabilitacyjne do wanien Splashy od FireFly Friends Polska. Wykonane jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku pianki. Dzięki systemowi modułowych bocznych pelot oraz pięciopunktowych pasów zapewniamy dziecku dobrą stabilność podczas kąpieli. Za odpowiednie mocowanie do wanny odpowiadają 4 duże przyssawki od spodu. Siedzisko możemy także zdemontować z podstawy i przymocować je pasem na rzepy do zwykłego krzesła.

Splashy przeznaczony jest dla dzieci o wadzie do 30 kg. Jest także dostępna wersja BIG z ograniczeniem wagi dziecka do 50 kg.

Na zakup siedziska można uzyskać dofinansowanie ze środków PCPR z programu likwidacji barier technicznych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Pozdrawiamy,
Zespół VITAL MED