Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Skutery elektryczne
Skutery elektryczne - Vital Med | Internetowy sklep medyczny

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne przeznaczone są głównie do jazdy na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się w terenie. Akumulator o dużej pojemności zapewnia moc na dłuższe wyprawy o prędkości jazdy nawet do 15 km/h.

Większość modeli posiada pełną amortyzację, regulację w płaszczyźnie poziomej i pionowej, obrotowy fotel, regulowaną wysokość siedziska, regulowany kąt nachylenia oparcia, hamulce elektromagnetyczne, komplet lusterek wstecznych, tylne koła zapobiegające wywróceniu wózka czy pełne oświetlenie. Wytrzymała i stabilna konstrukcja sprawia, że jazda skuterem elektrycznym jest całkowicie bezpieczna.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: Meyra

Skuter elektryczny inwalidzki Meyra CITYLINER 409

Skutery inwalidzkie są zaprojektowane tak, aby umożliwić osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności poruszanie się i przemieszczanie w sposób bardziej niezależny. Oto kilka sposobów, w jaki skutery inwalidzkie pomagają zwiększyć samodzielną mobilność osób niepełnosprawnych.

Cena 10 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vitea Care

Skuter inwalidzki elektryczny Vitea Care RIDER II

Dzięki swoim czterem kołom, Rider II zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Posiada także regulowaną kolumnę kierowniczą, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Skuter ten jest wyposażony w wygodne siedzenie oraz regulowane oparcie, co sprawia, że podróżowanie nim jest komfortowe nawet na dłuższe dystanse. Rider...

Cena 7 850,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vitea Care

Skuter inwalidzki elektryczny Vitea Care CRUISER II

Skuter elektryczny Cruiser II to idealne rozwiązanie zarówno do użytku w domu, jak i na ulicy. Dzięki niemu możesz swobodnie poruszać się na dużą odległość, a także doskonale poradzić sobie na różnych nawierzchniach – zarówno w mieście, jak i na wsi. Skuter inwalidzki Cruiser II to urządzenie, które znacząco zwiększa niezależność osób niepełnosprawnych,...

Cena 9 680,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vitea Care

Skuter elektryczny inwalidzki Vitea Care MINI

Skuter elektryczny jest innowacyjnym rozwiązaniem, które nie tylko poprawiają jakość życia, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Dzięki nim możemy cieszyć się większą mobilnością bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie i planetę.

Cena 4 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny Sterling S400

Luksusowy, kompaktowy skuter S400, rozwijający prędkość 6 km/h i wyposażony w wiele przydatnych opcji, zapewnia łatwość manewrowania w centrach handlowych oraz na ruchliwych ulicach, a jego wszechstronne zawieszenie dostępne w standardzie sprawia, że każda podróż jest niezwykle wygodna.

Cena 10 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny Sterling S425

Luksusowy model S425 oferuje wszystkie funkcje swojego mniejszego brata, jednocześnie zapewniając dodatkową moc!

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny Sterling S700

Luksusowy model S700, szczególnie dobrze sprawdzający się na zewnątrz, to idealny towarzysz przygód w terenie, który zabierze użytkownika w dowolnie wybrane miejsce.

Cena 13 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny STERLING Elite² Plus

Skuter Elite² Plus jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 15 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Cena 17 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny STERLING Elite² XS

Skuter Elite² XS jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 13 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Cena 17 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: STERLING

Skuter elektryczny STERLING Elite² Mini

Wyposażony w ergonomiczne elementy sterujące, aby utrzymać prawidłową postawę i poprawić wrażenia. Przy niezawodnej i stałej prędkości 10 km/h Elite² Mini jest idealnym skuterem do codziennych podróży.

Cena 14 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku