Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Trójnogi i czwórnogi

Trójnogi i czwórnogi

Trójnogi i czwórnogi znakomicie sprawdzają się u osób o różnym stopniu niepełnosprawności, umożliwiając im większą samodzielność. Ich zadaniem jest poprawienie komfortu życia osób mających problemy ze stabilnością, równowagą lub siłą mięśni. Dedykowane są osobom starszym, rekonwalescentom po urazach oraz dla każdemu, kto potrzebuje stabilnego, bezpiecznego urządzenia wspomagającego poruszanie się.

Więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Trójnogi i czwórnogi

Urządzenia te wyposażone są w wiele praktycznych udogodnień - regulowane wysokości, ergonomiczne uchwyty, a także lekkie, ale wytrzymałe materiały, jak stal czy aluminium. Dodatkowo, czwórnogi posiadają antypoślizgowe końcówki oraz możliwość składania dla łatwiejszego przechowywania i transportu.

Posiadanie trójnogów i czwórnogów zmniejsza ryzyko upadku oraz pozwala na większą mobilizację i aktywność. Dzięki nim, codzienne czynności takie jak chodzenie wewnątrz domu, czy trudniejsze zadania jak chodzenie po schodach czy przechodzenie nierówności zewnętrznych stają się prostsze i bezpieczne.

Trójnogi i czwórnogi - zalety

Te unikalne urządzenia pomagają również w utrzymaniu formy fizycznej, poprawiając krążenie i siłę mięśni, a także zachęcają do większej aktywności, co ma istotny wpływ zarówno na sprawność organizmu, jak i na kondycję psychiczną. Dzięki nim, wiele osób może w pełni cieszyć się swoją samodzielnością, a stawianie kolejnych kroków nie jest już obawą.

Troska o jakość życia naszych Klientów jest priorytetem dla firmy VITAL MED. Od 2015 roku dostarczamy profesjonalny sprzęt ortopedyczny, dbając o każdy detal, tak by jak najlepiej odpowiadał on na indywidualne potrzeby i oczekiwania. Trójnogi i czwórnogi dostępne w naszej ofercie to urządzenia najwyższej jakości, cechujące się dużą funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzieląc się naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, z chęcią pomożemy dobrać najlepszy sprzęt, odpowiedni dla każdej sytuacji.

Śledź nas na Facebooku