Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Ortezy tułowia
Ortezy tułowia dla dorosłych - Vital Med

Ortezy tułowia

Ortezy tułowia to rodzaj medycznego osprzętu, zaprojektowanego tak, aby skutecznie wspierać segment tułowia, szczególnie w sytuacjach, gdy kręgosłup wymaga dodatkowej stabilizacji. Użytkowanie ortez przeznaczonych do stabilizacji tułowia może przynieść ulgę osobom borykającym się z chronicznymi dolegliwościami pleców, doznającym urazów kręgosłupa czy po operacjach. Są one również często stosowane w trakcie intensywnych procesów rehabilitacyjnych.

Więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ortezy tułowia dla dorosłych

Ortezy tułowia zapewniają szeroki wachlarz udogodnień. Dostosowane są do kształtu ciała, co gwarantuje komfort podczas użytkowania. Wyposażone są w specjalne systemy regulacji, które pozwalają dostosować napięcie i ścisk ortez do indywidualnych potrzeb pacjenta. Odpowiednio dobrane owe narzędzia medyczne mogą skutecznie zminimalizować ból i dyskomfort związany z problemami kręgosłupa. Przede wszystkim są one skonstruowane, aby ograniczyć ruchy mogące powodować ból lub pogorszyć stan zdrowia osoby zmagającej się z problemami kręgosłupa. Jednocześnie odciążają i wspierają plecy w taki sposób, aby pacjent mógł swobodnie poruszać resztą ciała.

Ortezy tułowia dla dorosłych - zalety

Odpowiednio dobrana orteza tułowia może znacząco poprawić jakość życia i komfort osób zmagających się z dolegliwościami pleców. Może skutecznie zniwelować ból, co w konsekwencji umożliwia pacjentom większą aktywność fizyczną. Używanie tych urządzeń pomaga też unikać dalszych uszkodzeń kręgosłupa przy jednoczesnym wspieraniu procesu rehabilitacji.

Wybierając ortezy tułowia warto zwrócić uwagę na jakość oferowanego sprzętu. Firma VITAL MED zapewnia ortezę najwyższej klasy, które są nie tylko wygodne i bezpieczne w użyciu, ale także wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Mając na uwadze różnorodne potrzeby pacjentów, oferujemy szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu niepełnosprawności.

Firma VITAL MED jest liderem na rynku sprzętu medycznego od 2015 roku. Nasze lata doświadczeń i zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości produktów dla naszych pacjentów, czynią nas zaufanym partnerem w dziedzinie medycyny rehabilitacyjnej. Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego specjaliści VITAL MED służą pomocą w doborze odpowiedniej ortez, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Pragniemy zapewnić produkty, które nie tylko pomogą w procesie rehabilitacji, ale też znacząco podniosą jakość życia osób zmagających się z chorobami i dolegliwościami ortopedycznymi.

Śledź nas na Facebooku