Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Ortezy tułowia
Ortezy tułowia dla dzieci - Vital Med

Ortezy tułowia

Ortezy tułowia to specjalistyczne narzędzia medyczne służące do stabilizacji i wsparcia odcinka kręgosłupa, już od najmłodszych lat. Produkty te są szczególnie użyteczne dla dzieci, które zmagają się z problemami związanymi z posturą ciała, wadami postawy, skoliozą czy innymi schorzeniami kręgosłupa. Wykorzystanie tych pomocników jest niezwykle istotne, gdyż zapobiegają one pogłębianiu się wad i wspierają prawidłowy rozwój dziecka.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: ERHEM

Dynamiczny stabilizator posturalny ERHEM KANGAROO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów Kamizelka wpływa na poprawę warunków statycznych i dynamicznych w obrębie tułowia jak i całej sylwetki.

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Gorset dziecięcy doniczkowy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy ERHEM ERH 48/3.MEDIUM STIFF

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERH 48/3.MEDIUM STIFF od firmy ERHEM to orteza półsztywna o działaniu wyprostnym, umożliwiająca stabilizację oraz korekcje ustawienia tułowia względem miednicy głównie w płaszczyźnie czołowej.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Gorset dziecięcy doniczkowy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy ERHEM ERH 48/3.STRONG STIFF

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERHEM ERH 48/3.STRONG STIFF to orteza stabilizująca miednicę i tułów osób ze skoliozą neurogenną.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Prostotrzymacz elastyczny z usztywnieniem ERHEM ERH 53/1

ERHEM ERH 53/1 to orteza, której zadaniem jest odciążenie i stabilizacja odcinka piersiowego kręgosłupa, a dzięki działaniu wyprostnym koryguje kifozę piersiową.

Cena 140,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Gorset o działaniu wyprostnym ERHEM ERH 63.JEWETTA

ERHEM ERH 63.JEWETTA to orteza dedykowana dla osób ze złamaniami patologicznymi kręgów, złamaniami trzonów i wyrostków stawowych oraz dla tych, którzy potrzebują doleczania pooperacyjnego.

Cena 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza korekcyjna tułowia, miednicy oraz bioder ERHEM ERH 66/3.STEP SIT

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 66/3.STEP SIT to orteza przeznaczona dla osób z obniżonym napięciem mięśniowym, porażeniem, niedowładami wiotkimi, podwichnięciami, zwichnięciami w stawie biodrowym oraz dla tych pacjentów, którzy zmagają się z dystrofią mięśni, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz dysplazją stawu biodrowego...

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza dziecięca wysoka sznurówka półsztywna z podpaszkami ERHEM ERH 69

Orteza ERHEM ERH 69 przeznaczona jest dla dzieci cierpiących na chorobę Scheuermanna, nadmierne pogłębienie krzywizn kręgosłupa oraz niepełną stabilizację tułowia i miednicy.

Cena 400,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Gorset korekcyjny do leczenia skolioz ERHEM ERH 80.SCOLIO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERH 80.SCOLIO od firmy ERHEM to gorset korekcyjny, którego zadaniem jest uzyskanie i utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa. Orteza dedykowana jest dla osób zmagających się ze skoliozą do 30° według Cobba.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Ortezy tułowia dla dzieci

Ortezy tułowia dla dzieci to produkty, które nie tylko leczą, ale także zapobiegają. Zostały one stworzone z myślą o małych pacjentach, których kręgosłup nadal jest w trakcie intensywnego rozwoju. Dzięki nim możliwe jest kontrolowanie prawidłowego wzrostu kręgosłupa, zapobieganie jego deformacjom i wyrównywanie ewentualnych wad postawy. Przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt po młodzież.

Te specjalistyczne urządzenia posiadają wiele udogodnień, które zwiększają komfort ich noszenia. Między innymi, są wyposażone w regulowane pasy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Ponadto, wykonane są z lekkich i oddychających materiałów, które są przyjemne dla delikatnej skóry dziecka. Dzięki temu, mimo codziennego noszenia, nie powodują podrażnień skóry.

Ortezy tułowia dla dzieci - zalety

Ortezy tułowia to nieocenione narzędzie wspomagające zdrowy rozwój dziecka. Dzięki nim możliwe jest nie tylko leczenie istniejących wad, ale także ich zapobieganie. Prawidłowe ustawienie kręgosłupa jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, a jego zaburzenia mogą prowadzić do wielu innych schorzeń. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o tę kwestię od najmłodszych lat.

Te specjalistyczne urządzenia pomagają w wielu aspektach. Poprawiają postawę ciała, redukują ból i dyskomfort wynikający z niewłaściwej postawy, a także zwiększają aktywność i mobilność dziecka. Ponadto, ortezę tułowia dla dzieci można zastosować jako element rehabilitacji po urazach lub operacjach.

VITAL MED, jako prężnie rozwijający się sklep medyczny oferuje kompletne zaopatrzenie pacjentów w sprzęt ortopedyczny. Nasza firma istnieje na rynku od 2015 roku, zawsze dążąc do doskonałości, by sprostać potrzebom naszych klientów. Profesjonalni specjaliści z VITAL MED ułatwią wybór odpowiedniej ortezy, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówień.

Śledź nas na Facebooku