Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Ortezy tułowia
Ortezy tułowia dla dzieci - Vital Med | Internetowy sklep medyczny

Ortezy tułowia

Aktywne filtry

Marka: ERHEM

ERHEM KANGAROO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów Kamizelka wpływa na poprawę warunków statycznych i dynamicznych w obrębie tułowia jak i całej sylwetki.

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 48/3.MEDIUM STIFF

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERH 48/3.MEDIUM STIFF od firmy ERHEM to orteza półsztywna o działaniu wyprostnym, umożliwiająca stabilizację oraz korekcje ustawienia tułowia względem miednicy głównie w płaszczyźnie czołowej.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 48/3.STRONG STIFF

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERHEM ERH 48/3.STRONG STIFF to orteza stabilizująca miednicę i tułów osób ze skoliozą neurogenną.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 53/1

ERHEM ERH 53/1 to orteza, której zadaniem jest odciążenie i stabilizacja odcinka piersiowego kręgosłupa, a dzięki działaniu wyprostnym koryguje kifozę piersiową.

Cena 140,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 63.JEWETTA

ERHEM ERH 63.JEWETTA to orteza dedykowana dla osób ze złamaniami patologicznymi kręgów, złamaniami trzonów i wyrostków stawowych oraz dla tych, którzy potrzebują doleczania pooperacyjnego.

Cena 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 66/3.STEP SIT

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 66/3.STEP SIT to orteza przeznaczona dla osób z obniżonym napięciem mięśniowym, porażeniem, niedowładami wiotkimi, podwichnięciami, zwichnięciami w stawie biodrowym oraz dla tych pacjentów, którzy zmagają się z dystrofią mięśni, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz dysplazją stawu biodrowego...

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 69

Orteza ERHEM ERH 69 przeznaczona jest dla dzieci cierpiących na chorobę Scheuermanna, nadmierne pogłębienie krzywizn kręgosłupa oraz niepełną stabilizację tułowia i miednicy.

Cena 400,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 80.SCOLIO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERH 80.SCOLIO od firmy ERHEM to gorset korekcyjny, którego zadaniem jest uzyskanie i utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa. Orteza dedykowana jest dla osób zmagających się ze skoliozą do 30° według Cobba.

Cena 2 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 53

ERH 53 to orteza od firmy ERHEM, której zadaniem jest stabilizacja obręczy barkowej w procesie leczenia zachowawczego złamań obojczyka, działa także wyprostnie na obręcz barkową i koryguje kifozę piersiową.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku