Metody płatności w naszym sklepie

Z racji profilu działalności naszego sklepu oraz dostępnych w nim produktów, które w większości przypadków są refundowane w całości lub w jakiejś części, zalecamy Państwu płatność za zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym. Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej płatności wynosi 1-2 dni robocze. Mogą Państwo wysłać nam także potwierdzenie przelewu na adres mailowy sklep@vitalmed-24.pl.

Dane do przelewu:

Vital Med Paweł Kowalczyk
os. Ogrody 29
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

PKO Bank Polski S.A.
Nr konta: 52 1020 2674 0000 2702 0156 9169

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na zakup wybranego sprzętu dostępnego w naszym sklepie zapraszamy do zapoznania się z formami refundacji na naszej podstronie Refundacje - Vital Med | Internetowy sklep medyczny oraz Program "Aktywny samorząd" - Vital Med | Internetowy sklep medyczy


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom udostępniamy także płatności internetowe realizowane poprzez system PayU. Dzięki nim można płacić w naszym sklepie BLIKiem lub szybkimi przelewami z większości banków dostępnych w naszym kraju. Dodatkowo korzystając z operatora PayU, możliwe jest skorzystanie z płatności ratalnej. Poniżej zamieszczamy pełną listę banków z których obsługujemy płatności.


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Śledź nas na Facebooku