Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Ortezy kończyn górnych
Ortezy kończyn górnych dla dzieci - Vital Med

Ortezy kończyn górnych

Ortezy to specjalistyczne wyposażenie medyczne, które pełni kluczową rolę w procesie rehabilitacji i leczenia różnorodnych schorzeń. W szczególności ortezy kończyn górnych służą jako istotne narzędzie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie rąk i ramion. Dedykowane są one zarówno dla dzieci, które zmagają się z trudnościami wynikającymi z urazów, jak i dla tych, które cierpią na schorzenia natury neurologicznej lub ortopedycznej. Odgrywają one ważną rolę, pomagając młodym pacjentom w codziennym życiu.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: ERHEM

Kamizelka stawu barkowego ERHEM ERH 34.DESAULT

ERHEM ERH 34.DESAULT to kamizelka unieruchamiająca staw barkowy przeznaczona dla osób ze złamaniami lub zwichnięciami barku, niestabilnością stawu, niedowładem i porażeniem mięśni, stanami zapalnymi w obrębie obręczy barkowej jak i łokcia.

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza odwodząca kciuk ERHEM ERH 38/3

ERHEM ERH 38/3 to orteza, której zadaniem jest odwiedzenie kciuka, redukowanie wzmożonego napięcia mięśniowego powodującego zgięciowe i przywiedzeniowe ustawienie kciuka oraz przeciwdziałanie negatywnym skutkom niewłaściwej pozycji nadgarstka.

Cena 160,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza nadgarstka i kciuka ERHEM ERH 38/4

ERHEM ERH 38/4 to orteza dedykowana dla osób borykających się ze wzmożonym napięciem mięśniowym powodującym zgięciowe i przywiedzeniowe ustawienie nadgarstka i kciuka, a także tych, u których w przebiegu schorzeń neurologicznych występują problemy z prawidłowym ułożeniem stawu nadgarstkowego.

Cena 750,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tutor stawu łokciowego ERHEM ERH 42/3 SPLINT

ERH 42/3 SPLINT od firmy ERHEM to orteza o działaniu stabilizującym i unieruchamiającym w wyproście staw łokciowy.

Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tawu łokciowego ERHEM ERH 42.STIFF

ERHEM ERH 42.STIFF to orteza dedykowana dla dzieci z ograniczeniami ruchu w stawie łokciowym.

Cena 700,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Szyna na dłoń i przedramię z odwiedzionym kciukiem ERHEM ERH 47/1

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERHEM ERH 47/1 to orteza, której specyfiką jest korekcja ustawienia oraz unieruchomienie stawu nadgarstkowego, śródręcza i palców w optymalnej pozycji, a także zapobieganie zgięciowemu ustawieniu nadgarstka.

Cena 750,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Szyna na nadgarstek z odwiedzeniem kciuka ERHEM ERH 47/2

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. ERH 47/2 od firmy ERHEM to orteza obejmująca przedramię, staw nadgarstkowy i kciuk.

Cena 750,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE to profesjonalna orteza, której zadaniem jest stabilizacja i unieruchomienie stawu łokciowego i nadgarstkowego w odpowiedniej pozycji.

Cena 2 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Ortezy kończyn górnych dla dzieci 

Nasze ortezy kończyn górnych są wyjątkowe dzięki zaawansowanym udogodnieniom, które począwszy od precyzyjnego dopasowania do indywidualnych potrzeb, umożliwiają skuteczną rehabilitację. Wykorzystują zaawansowane technologie oraz materiały najwyższej jakości, które zapewniają komfort, trwałość oraz bezpieczeństwo. Funkcjonalność i design, które są dostosowane do preferencji najmłodszych, przekładają się na chęć regularnego używania, co przyspiesza proces zdrowienia.

Ortezy kończyn górnych dla dzieci - zalety

Posiadanie takiej ortezy to klucz do skutecznej terapii, która wspomaga prawidłowy rozwój mięśni i kości. Dzięki nim, proces rehabilitacji staje się nie tylko łatwiejszy i przyjemniejszy, ale przede wszystkim bardziej efektywny. Dzieci, które korzystają z ortez, mają możliwość aktywnego uczestnictwa w codziennych czynnościach, co zdecydowanie podnosi ich jakość życia.

Ortezy kończyn górnych pomagają w wielu aspektach. Stabilizują i wsparcie struktur anatomicznych, umożliwiają lepszą kontrolę ruchów, a co za tym idzie, przeciwdziałają bólowi i dyskomfortowi. Dodatkowo, pomagają w prawidłowym ułożeniu ciała oraz zapobiegają dalszej deformacji. Dzięki temu, możliwe jest prowadzenie skutecznej terapii, która ma na celu przywrócenie prawidłowej funkcji kończyny.

VITAL MED to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu ortopedycznego. Naszą misją jest poprawa jakości życia najmłodszych pacjentów poprzez dostarczanie niezbędnych narzędzi do skutecznej rehabilitacji. Zespół doświadczonych specjalistów z VITAL MED nieustannie dąży do zapewnienia najlepszego wyboru sprzętu, który spełni indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Śledź nas na Facebooku