Filtruj według

WYBIERZ:

WYBIERZ:

Koła

Koła

Rama

Rama

Transport ISO 7176-19

Transport ISO 7176-19

Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Multipozycyjne wózki inwalidzkie dla dzieci
Multipozycyjne wózki inwalidzkie dla dzieci - Vital Med

Multipozycyjne wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózki inwalidzkie multipozycyjne dla dzieci wyposażone są w elementy stabilizujące, posiadają duże możliwości personalizacji oraz pozwalają w dużym stopniu ułatwić opiekunom zajmowanie się podopiecznymi.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: R82

Wózek inwalidzki specjalny R82 KUDU

Kudu to wózek specjalny przeznaczony dla dzieci, które ze względu na swój stan fizyczny nie są w stanie samodzielnie się poruszać.

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ZIPPIE

Wózek specjalny dla dzieci Zippie RS

Wózek Zippie RS jest zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby przebywania w różnorodnych pozycjach, ułatwiających funkcję jedzenia czy oddychania, redukujących nacisk pod miednicą i wspomagających wizualną orientację.

Cena 9 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Breezy

Wózek inwalidzki specjalny Sunrise Breezy EMINEO

Ważący zaledwie 17 kg, w kompaktowym rozmiarze, wózek Emineo z łatwością spakujesz do samochodu.

Cena 6 850,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Breezy

Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX 2

Wózek aluminiowy, komfortowy, stabilizujący plecy i głowę z możliwością regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz wysokości oparcia. Dzięki podłokietnikom o regulowanej długości oraz szerokiemu zakresowi ustawień oparcia i przechylania siedziska, wózek RelaX można elastycznie dostosować do potrzeb użytkownika.

Cena 4 700,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren V300 30

Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°. Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem , szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym , trzykończynowym , dla osób po udarach.

Cena 3 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren V500 30

Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym płynnie przy pomocy sprężyny hydraulicznej oparciem do 30°. Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach.

Cena 3 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren ECLIPS X4 KIDS

Wózek ze stopów lekkich dla dzieci. Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Konstrukcja modułowa, umożliwiająca różne regulacje i doposażenie w wiele opcji dodatkowych.

Cena 1 850,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ORMESA

Wózek inwalidzki specjalny multipozycyjny Ormesa JUDITTA

Jest to wózek multipozycyjny, który umożliwia stabilizację ciała w pozycji leżącej, półleżącej i siedzącej. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy jego konstrukcji oraz w doborze materiałów z jakich został wykonany sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy potrzebują całodobowego lub dłuższego pobytu w wózku inwalidzkim.

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SORG

Wózek inwalidzki aktywny pozycjonujący Sorg VECTOR

VECTOR to wyjątkowy pozycjonujący wózek inwalidzki z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Ten konfigurowalny wózek aktywny można optymalnie dopasować do potrzeb, jest tworzony zawsze dla indywidualnego użytkownika, po niezbędnych pomiarach i ustaleniu wyposażenia dodatkowego. Nadaje się dla każdego, począwszy od rozmiarów dziecięcych, do wersji dla...

Cena 12 375,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ki Mobility

Wózek inwalidzki multipozycyjny Ki Mobility LITTLE WAVE ARC

Little Wave Arc XP jest wyposażony w innowacyjny system przechyłu rotacyjnego. Zapewnia odchylenie siedziska w zakresie od 0 do 45 stopni. Rama wózka waży zaledwie 9,3 kg. Składanie jest proste i intuicyjne, a po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy.

Cena 11 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SORG

Wózek inwalidzki aktywny pozycjonujący Sorg LOOP

Loop RS to wyjątkowy, pozycjonujący aktywny wózek inwalidzki. Podstawa siedziska szybko i łatwo dostosowuje się do częstych zmian pozycji użytkownika oraz zmieniających się wskazań terapeutycznych.

Cena 13 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SORG

Wózek iwalidzki aktywny Sorg MIO

Aktywny wózek inwalidzki dla dzieci i młodzieży – lekki (MIO), bardzo lekki (MIO CARBON) lub odchylany (MIO MOVE) – umożliwia dzieciom naukę samodzielności od najmłodszych lat.

Cena 13 028,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ki Mobility

Wózek inwalidzki multipozycyjny Ki Mobility LITTLE WAVE FLIP XP

Little Wave Flip XP jest wyposażony w system przechyłu rotacyjnego. Zapewnia odchylenie siedziska w zakresie od 0 do 45 stopni. Rama wózka waży zaledwie 9,3 kg.

Cena 10 980,00 zł
Więcej
W magazynie

Multipozycyjne wózki inwalidzkie dla dzieci

Produkty te są bezcennym narzędziem dla dzieci z ograniczonymi możliwościami ruchowymi, które ze względu na swoje stan zdrowia, muszą spędzić znaczną część dnia w pozycji siedzącej lub półleżącej. Często korzystają z nich dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności, w tym dzieci z porażeniem mózgowym, dystrofią mięśniową, czy innymi schorzeniami układu nerwowo-mięśniowego.

Wózki tego typu wyposażone są w szereg udogodnień, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno małemu pacjentowi, jak i jego opiekunowi. Głównym atutem tych wózków jest możliwość regulacji kąta nachylenia siedziska, co pozwala dostosować wózek do aktualnych potrzeb dziecka, przekładając się na jego komfort i bezpieczeństwo. Zmiana pozycji siedzenia może przyczynić się do poprawy krążenia, zmniejszenia nacisku oraz zapobiegania powstawaniu odleżyn. 

Wózki te są także wyposażone w regulowane podłokietniki, oparcia, podnóżki i zagłówki, co umożliwia dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb i wymagań dziecka. Niezwykle istotnym elementem jest także odpinany i regulowany daszek, który chroni dziecko przed słońcem, deszczem czy wiatrem, co jest niezwykle ważne podczas spacerów czy innych aktywności na świeżym powietrzu.

Multipozycyjne wózki inwalidzkie dla dzieci - zalety

Wybór takiego wózka to inwestycja w poprawę jakości życia małych pacjentów. Jego odpowiednie dopasowanie pozwala na zwiększenie samodzielności, komfortu i bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki takiemu wózkowi, dziecko może w pełni korzystać z życia, uczestnicząc w spotkaniach rodzinnych, wycieczkach czy wizytach u lekarza. 

Firma VITAL MED jako specjalista w dziedzinie sprzętu medycznego, proponuje szeroki wybór multipozycyjnych wózków dla dzieci. Zdobyte przez lata doświadczenie, umożliwia nam perfekcyjne dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa i poprawy jakości życia naszych małych pacjentów. Dlatego też oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy w dziedzinie produktów medycznych. 

Stawiamy na rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzięki temu możemy zapewnić, że wybór wózka dla dzieci z naszej oferty, to gwarancja zadowolenia i poprawy komfortu życia dla całej rodziny.

Śledź nas na Facebooku