Firma VITAL MED powstała w 2015 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu pacjentów w sprzęt ortopedyczny taki jak wózki aktywne, wózki specjalne, wózki elektryczne, wózki dziecięce, ortezy, pionizatory. Zajmujemy się także likwidacją barier technicznych oraz doborem fotelików samochodowych rehabilitacyjnych. Cała oferta fotelików jest również dostępna na naszej stronie internetowej www.foteliki-rehabilitacyjne.pl. Stacjonarnie realizowane są także zlecenia NFZ na środki higieny osobistej, środki pomocnicze oraz przedmioty ortopedyczne.   

Pracownicy VITAL MED to specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Służą klientom fachowym doradztwem dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz umiejętnością sprowadzenia każdego potrzebnego sprzętu w danej sytuacji i jego właściwego doboru do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podstawowym kryterium jakim się kierujemy przy wyborze produktów medycznych do swojej oferty to przede wszystkim ich wysoka jakość i funkcjonalność.

Jesteśmy sklepem medycznym prężnie działającym na terenie całego kraju. Realizujemy program „Aktywny Samorząd”, który umożliwia finansowanie m.in. fotelików samochodowych rehabilitacyjnych, wózków elektrycznych, komputerów czy dostawek elektrycznych do wózków manualnych.

Najwyższa jakość obsługi
Nieustannie dbamy o to, by możliwie najlepiej i najszybciej realizować otrzymane zamówienia. Każdy produkt jest zawsze szczegółowo sprawdzany, nim wyruszy w drogę do klienta. Z przyjemnością udzielamy również wszelkich informacji. Staramy się dzielić wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
Prezentacja i dobór sprzętu oferowanego w naszym sklepie realizujemy bezpłatnie na terenie całego kraju.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży:

•    Zajmujemy się doborem sprzętu ortopedycznego i pomocniczego dla dzieci i osób dorosłych.
•    Organizujemy bezpłatne przymiarki i pokazy w szkołach lub w domach pacjentów.
•    Realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia.
•    Pomagamy w uzupełnianiu niezbędnej dokumentacji dotyczącej refundacji z MOPS i PCPR oraz fundacji charytatywnych.
•    Realizujemy program Aktywny Samorząd, który dofinansowuje między innymi foteliki samochodowe, komputery i udziela innych form pomocy.
•    Dbamy o to aby sprzęt był profesjonalnie dobrany oraz przetestowany przed decyzją o zakupie .
•    Domy Pomocy Społecznej zaopatrujemy w sprzęt rehabilitacyjny np. łóżka, wózki, balkoniki, materace i poduszki przeciwodleżynowe.
•    Wyposażamy również Przedszkola Specjalne i Gabinety Rehabilitacji.
•    Nasi przedstawiciele są kompetentni i szukają odpowiednich rozwiązań poprawiających jakość i komfort życia pacjentów.
•    Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalna i rzetelna obsługa.

ADRES SIEDZIBY

Vital Med sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski
os. Ogrody 29
Telefon: 535 673 990, 535 073 010
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP: 661 220 19 51

Numer konta: 52 10 20 2674 0000 2702 0156 9169 (PKO BP)

Śledź nas na Facebooku