Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Ortezy kończyn górnych
Ortezy kończyn górnych dla dorosłych - Vital Med

Ortezy kończyn górnych

Ortezy kończyn górnych to specjalistyczne urządzenia medyczne, które stanowią ważną część procesu rehabilitacji lub wspomagają codzienne funkcjonowanie osób doświadczających trudności związanych z ograniczeniem ruchomości w obrębie ręki, nadgarstka czy łokcia. Są to przede wszystkim osoby po urazach, po operacjach, cierpiące na różnego rodzaju schorzenia reumatyczne, neurologiczne, ortopedyczne oraz osoby starsze. 

Więcej
Aktywne filtry

Marka: ERHEM

Kamizelka stawu barkowego ERHEM ERH 34.DESAULT

ERHEM ERH 34.DESAULT to kamizelka unieruchamiająca staw barkowy przeznaczona dla osób ze złamaniami lub zwichnięciami barku, niestabilnością stawu, niedowładem i porażeniem mięśni, stanami zapalnymi w obrębie obręczy barkowej jak i łokcia.

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tutor stawu łokciowego ERHEM ERH 42/3 SPLINT

ERH 42/3 SPLINT od firmy ERHEM to orteza o działaniu stabilizującym i unieruchamiającym w wyproście staw łokciowy.

Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE to profesjonalna orteza, której zadaniem jest stabilizacja i unieruchomienie stawu łokciowego i nadgarstkowego w odpowiedniej pozycji.

Cena 2 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Ortezy kończyn górnych dla dorosłych

Wyprodukowane z przemyślaną starannością i dbałością o detal, urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i materiałów takich jak twarde tworzywa sztuczne, stabilizujące komponenty metalowe czy oddychające tkaniny, zapewniają nie tylko skuteczną ochronę i wsparcie, ale również komfort użytkowania na co dzień.

Ortezy te są precyzyjnie dopasowane do anatomii kończyny, co jest niezwykle istotne dla efektywnego wsparcia i optymalnej adaptacji do indywidualnych potrzeb pacjenta. A dodatkowe możliwości regulacji pozwalają na dostosowanie ortezy do stopnia rozwoju schorzenia oraz poprawy stanu zdrowia użytkownika.

Ortezy kończyn górnych dla dorosłych - zalety

Posiadanie takiej ortezy to nie tylko komfort, ale przede wszystkim gwarancja prawidłowego ułożenia kończyny, które jest niezwykle istotne w procesie rekonwalescencji. Ortezy kończyn górnych zabezpieczają obszar objęty urazem lub schorzeniem, stabilizują go oraz utrzymują w pozycji umożliwiającej leczenie. Tym samym przyczyniają się do przyspieszenia procesu zdrowienia oraz zmniejszenia bólu i obrzęków.

Kluczowym elementem, w którym pomagają ortezy, jest poprawa jakości życia osób korzystających z nich. Zabezpieczają one przed dalszymi urazami, umożliwiają powrót do codziennych czynności, a w wielu przypadkach wręcz umożliwiają samodzielność i sprawniejsze poruszanie się. Ortezy mogą być również znakomitymi narzędziami wspierającymi terapię fizjoterapeutyczną.

VITAL MED, jako specjalista w branży sprzętu ortopedycznego, oferuje szeroki wybór ortez. W naszej ofercie znajdują się modele przeznaczone do leczenia konkretnych schorzeń, jak również te uniwersalne, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie, a zakupione u nas produkty spełniały ich oczekiwania pod każdym względem. Dobrej jakości ortezy kończyn górnych to inwestycja w zdrowie, mobilność i niezależność.

Śledź nas na Facebooku