Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Materace przeciwodleżynowe
Materace przeciwodleżynowe - Vital Med

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe przeznaczone są dla osób leżących, nie mogących się poruszać lub samodzielnie zmieniać pozycji. Jako profilaktykę przeciwodleżynową zaleca się zmianę pozycji mniej więcej co 4 godziny. Nie każdy jest jednak w stanie stosować się do tych zaleceń. W takich przypadkach bardzo dobrze sprawdzi się materac, który zapobiega powstawaniu odleżyn. W materacach przeciwodleżynowych stosuje się technikę zmiennociśnieniową, która pozwala na naprzemienne uciskanie tkanek skóry stykającej się z powierzchnią materaca. Dzięki zastosowaniu takiej technologii, tkanki pacjenta są stale pobudzane. Uniemożliwia to wywierania stałego ucisku na skórę w jednym miejscu, a tym samym zapobiega powstawaniu odleżyn.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM POLYPLOT

Polyplot ze względu na swoje właściwości przeciwodleżynowe całkowicie zastępuje tradycyjne materace zmienno-ciśnieniowe, które ze względu na stan zdrowia pacjenta lub jego dyskomfort nie są zalecane. Zalecamy, by przed zakupem materaca zapoznać się dokładnie z tabelą rozmiarów. Materace są mniejsze od wymiarów łóżka, by idealnie go dopasować.

Cena 880,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy z pokrowcem SYSTAM VISCOFLEX EVOLUTIVE

SYSTAM Viscoflex Evolutive z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 2 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX

Formowany materac gofrowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę, pozwalającym na lepsze zabezpieczenie pośladków i okolicy krzyżowej w pozycji półsiedzącej.

Cena 1 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX AIR

Formowany materac jednosekcyjny wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę z dwoma wkładami: jednym z białej piany Viscoflex, drugim- laxprenowym wkładem pneumatycznym Polyair

Cena 3 390,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy z 2 wkładami pneumatycznym SYSTAM VISCOFLEX AIR+AIR

Formowany materac jednosekcyjny wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę z dwoma wkładami pneumatycznymi Polyair z laxprenu.

Cena 4 630,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX

SYSTAM Viscoflex z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 1 760,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy do łóżek dziecięcych SYSTAM VISCOFLEX

SYSTAM Viscoflex z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 2 370,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Nakladka przeciwodleżynowa na materac SYSTAM VISCOFLEX OVERLAY

Formowana nakładka na materac wykonana z piany Viscoelastycznej. Trwała, elastyczna, komfortowa i miła w dotyku.

Cena 1 680,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Inteligentny Materac SYSTAM XTECH 25

TECHNOLOGIA CROSSOVER1: WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE Z DWÓCH TECHNOLOGII (STATYCZNA I ZMIENNOCIŚNIENIOWA) Koncepcja wielopunktowego podparcia, będąca od dawna w centrum opracowań dotyczących materiałów SYST’AM®, nabiera tu nowego wymiaru poprzez połączenie statycznych i ruchomych stref podparcia. Zaletą tego rozwiązania w odniesieniu do koncepcji automatyzacji...

Cena 15 270,00 zł
Więcej
W magazynie

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe stworzone są specjalnie z myślą o osobach posiadające ograniczoną ruchliwość, a także tych cierpiących na choroby narządu ruchu, są powszechnie zalecane przez specjalistów. Mogą one różnić się pod względem wykorzystanych technologii i materiałów, jednak ich głównym celem jest zapewnienie poprawnego podparcia dla ciała oraz optymalnego rozkładu nacisku, stanowiąc tym samym pierwszą linię obrony przed powstaniem odleżyn.

Materace te są dopracowane do perfekcji, by dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Od wyjątkowo delikatnych i dopasowujących się do kształtu ciała modeli wykonanych z pianki o zróżnicowanej gęstości, po zaawansowane materace z systemem zmienno-ciśnieniowym, które regulują nacisk w czasie rzeczywistym – to narzędzia stworzone po to, by jak najlepiej sprostać wyzwaniu, jakie stawy przed nimi zdrowie pacjentów.

Materace przeciwodleżynowe - zalety

Posiadanie materaca przeciwodleżynowego może okazać się kluczowe dla komfortu życia wielu osób. Dostarczają one nie tylko niezbędnego wsparcia dla ciała, ale także pomagają w optymalnym rozkładzie ciężaru, minimalizują ryzyko powstania odleżyn. Dzięki temu odczuwalny jest wzrost poziomu komfortu oraz poprawa ogólnego samopoczucia pacjenta. 

Materace przeciwodleżynowe pomagają także w bieżącej pielęgnacji skóry, zapewniając jej cyrkulację powietrza i zmniejszając ryzyko przegrzewania. Swoje zalety pokazują również w codziennej pielęgnacji, ponieważ niektóre z nich są wyposażone w nieprzemakalne pokrowce, które można łatwo zdjąć i wyczyścić.

Nasza Firma VITAL MED zdaje sobie sprawę z tych wszystkich aspektów i tworzy ofertę, która sprosta najwyższym oczekiwaniom. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu pacjentów, w tym w materace przeciwodleżynowe, które wybieramy z myślą o najwyższej jakości i funkcjonalności. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam służyć fachową wiedzą i doradzaniem, aby każdy nasz klient mógł poczuć się wspierany i zrozumiany. Dzięki nam każdy pacjent może w pełni doświadczać życia, nie obawiając się konsekwencji, jakie niesie ze sobą ograniczona ruchliwość.

Śledź nas na Facebooku