Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Aluminiowe wózki inwalidzkie

Aluminiowe wózki inwalidzkie

Aluminiowe wózki inwalidzkie to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla osób, które w codziennym życiu borykają się z ograniczeniami ruchowymi. Są niezwykle komfortowe i znacząco poprawiają mobilność i samodzielność ich użytkowników, umożliwiając im łatwe poruszanie się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Lekki a jednocześnie wytrzymały aluminium z którego są wykonane, sprawia, że są to wózki o znacznie mniejszej wadze niż tradycyjne wózki stalowe. Dzięki temu są łatwiejsze do przenoszenia i składania, co dodatkowo ułatwia ich przechowywanie i transport.

Więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Aluminiowe wózki inwalidzkie

Aluminiowe wózki inwalidzkie są idealnym wyborem dla osób starszych, osób z ograniczeniami ruchowymi, czy rehabilitujących się po operacjach i urazach. Można je również rekomendować wszystkim, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia podczas chodzenia czy poruszania się.

Te specjalistyczne wózki są wyposażone w wiele udogodnień poprawiających jakość życia użytkowników. Obrotowe koła, regulowane podłokietniki i podpórki na nogi, miękkie i komfortowe siedzisko czy możliwość regulacji oparcia to tylko niektóre z nich. Co więcej, wiele modeli oferuje także dodatkowe funkcje, takie jak siedziska przystosowane do leżenia czy przekładania, które pomagają w codziennych czynnościach takich jak higiena, prace domowe czy rehabilitacja.

Aluminiowe wózki inwalidzkie - zalety

Posiadanie wózka aluminiowego to gwarancja niezależności i mobilności, bez względy na stopień niepełnosprawności czy wieku. Dzięki odpowiedniej strukturze jest na tyle lekki, że może być samodzielnie używany nawet przez osoby o mniejszej sile fizycznej. Jednocześnie umożliwia udział w działaniach społecznych, aktywnościach na świeżym powietrzu czy samodzielnie wykonywanych różnych zadaniach, co zdecydowanie poprawia jakość życia.

Na koniec warto dodać, że wózki aluminiowe to nie tylko komfort i swoboda, ale także inwestycja w zdrowie. Długotrwałe, niewłaściwe siedzenie może prowadzić do powstawania odleżyn, dolegliwości bólowych kręgosłupa czy zgłębionych zaników mięśni. Dlatego wybierając wózek inwalidzki z aluminiową konstrukcją, dbamy jednocześnie o nasze zdrowie i samopoczucie. 

VITAL MED to firma, która od 2015 roku dopełnia swoją misję w zaopatrzeniu pacjentów w sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Posiadamy szeroką ofertę wózków aluminiowych, które dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów oraz służymy fachowym doradztwem. Najwyższa jakość naszych usług i produktów to nasz priorytet.

Śledź nas na Facebooku