Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Ortezy dla dorosłych
Ortezy dla dorosłych - Vital Med

Ortezy dla dorosłych

Wykorzystanie ortez, czyli sprzętu ortopedycznego, jest zawsze związane z indywidualnymi potrzebami danego pacjenta. Są one polecane dla osób, które doświadczyły kontuzji, przeszły operacje, cierpią na dolegliwości związane z układem mięśniowo-szkieletowym, takie jak artretyzm czy osteoporozę, oraz dla tych, którzy potrzebują pomocy przy ochronie stawów, takich jak biodro, kolano, kostka, łokieć, nadgarstek, czy kręgosłup.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: ERHEM

Kamizelka stawu barkowego ERHEM ERH 34.DESAULT

ERHEM ERH 34.DESAULT to kamizelka unieruchamiająca staw barkowy przeznaczona dla osób ze złamaniami lub zwichnięciami barku, niestabilnością stawu, niedowładem i porażeniem mięśni, stanami zapalnymi w obrębie obręczy barkowej jak i łokcia.

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Krótka orteza stawu kolanowego ERHEM ERH 35.UNIVERSAL

ERH 35.UNIVERSAL od firmy ERHEM to profesjonalna orteza o wszechstronnym działaniu.

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Krótka orteza stawu kolanowego ERHEM ERH 35/2.ANTIHYPEREXTENSION

ERHEM ERH 35/2.ANTIHYPEREXTENSION to orteza, której zadaniem jest stabilizacja stawu kolanowego, korekcja ustawienia stawu kolanowego w płaszczyźnie strzałkowej, zapobieganie przeprostowi stawu kolanowego, blokowanie uciekania podudzia ku tyłowi.

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tutor stawu łokciowego ERHEM ERH 42/3 SPLINT

ERH 42/3 SPLINT od firmy ERHEM to orteza o działaniu stabilizującym i unieruchamiającym w wyproście staw łokciowy.

Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza modułowa na całą kończynę dolną z sandałem ERHEM ERH 43/2.ORTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. Orteza KAFO ERH 43/2.ORTHO, to idealne urządzenie do uruchomienia całej kończyny dolnej, głównie stawu kolanowego ale także całej stopy dzięki możliwości regulacji szyn oraz montażu części stopowej.

Cena 1 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza modułowa otwarta ERHEM ERH 43

ERH 43 od firmy ERHEM to orteza stabilizująca i odciążająca staw kolanowy, unieruchamia lub ogranicza zakres ruchu zgięcia i wyprostu.

Cena 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tutor na całą kończynę dolną ERHEM KAFO ERH 45/1

ERH 45/1 od firmy ERHEM to orteza o działaniu stabilizującym i unieruchamiającym staw kolanowy i skokowy w wyproście w celu utrzymania efektów ćwiczeń, czy interwencji chirurgiczno-ortopedycznej.

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza na całą kończynę dolną korygująca koślawość lub szpotawośćERHEM KAFO ERH 45/2

ERHEM KAFO ERH 45/2 to orteza stabilizująca całą kończynę dolną w wyproście, a także oddziaływująca korekcyjnie na staw skokowy.

Cena 2 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza tutorowa otwarta ERHEM ERH 45

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza na goleń i udo redresująca staw kolanowy ERHEM ERH 52/1.NEUROEXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów Zadaniem ortezy ERH 52/1.NEUROEXTENSE od firmy ERHEM jest wyprostowanie stawu kolanowego.

Cena 1 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE to profesjonalna orteza, której zadaniem jest stabilizacja i unieruchomienie stawu łokciowego i nadgarstkowego w odpowiedniej pozycji.

Cena 2 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza obejmująca obręcz biodrową, uda, golenie i stopy ERHEM HKAFO.JOINT

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. Orteza HKAFO.JOINT firmy ERHEM dedykowana dla dzieci z porażeniem mózgowym, dystrofią mięśni i przepukliną oponowo-rdzeniową, przeznaczona jest dla dzieci do stabilizacji ciała od tułowia do stóp.

Cena 10 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza obejmująca obręcz biodrową, uda, golenie i stopy ERHEM HKAFO.JOINT PLUS EXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Ostateczna cena będzie podana po pobraniu miary. Orteza HKAFO.JOINT PLUS EXTENSE firmy ERHEM przeznaczona jest dla dzieci do stabilizacji ciała od tułowia do stóp.

Cena 15 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Ortezy dla dorosłych

Ortezy dla dorosłych to produkty medyczne, które pełnią funkcję wspierania, stabilizowania, unieruchamiania, skierowania lub korekcji pozycji różnych części ciała. Zostały one skonstruowane z myślą o dorosłych osobach, które napotkały na swojej drodze problem zdrowotny wpływający na ich sprawność fizyczną.

Udogodnienia, jakie niosą ze sobą, są liczne. Oferują stabilizację i wsparcie dla stawów i mięśni, kontrolują ruch w określonym zakresie, poprawiają funkcjonowanie, a także przyspieszają procesy regeneracyjne. Konstrukcja ich jest dopasowana do ciała, co zapewnia komfort oraz pełną swobodę ruchów, nie powodując przy tym dodatkowych obtarć czy podrażnień skóry. Wiele modeli ortez jest wyposażonych w systemy regulacji, które pozwalają na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkowników, co przekłada się na wygodę i efektywność użytkowania.

Ortezy dla dorosłych - zalety

Ortezy dla dorosłych mają na celu poprawę funkcji określonej części ciała. Stabilizują i unieruchamiają, co pomaga w procesie rehabilitacji po urazach czy operacjach. Mogą również zmniejszyć ból, obrzęk i stan zapalny, a także przeciwdziałać dalszym uszkodzeniom, na przykład w wyniku nieprawidłowej postawy.

Firma VITAL MED oferuje szeroki wybór ortez dla dorosłych, znajdujących zastosowanie w wielu sytuacjach klinicznych. Jako doświadczony dostawca sprzętu medycznego, zapewniamy produkty najwyższej jakości, które są komfortowe w użyciu, trwałe i bezpieczne. Nasz zespół specjalistów jest dostępny, aby pomóc w odpowiednim doborze produktu, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Dbamy o to, aby sprzęt był profesjonalnie dobrany oraz przetestowany przed decyzją o zakupie, a nasze usługi charakteryzują się rzetelnością i profesjonalizmem. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zaufaj doświadczeniu VITAL MED i wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego zdrowia.

Śledź nas na Facebooku