Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wśród produktów medycznych, szczególne miejsce zajmują wózki inwalidzkie, które mają za zadanie ułatwiać codzienne funkcjonowanie najmłodszych pacjentów - dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Mówimy tutaj o specjalnie dostosowanych do ich potrzeb środkach transportu, które są odpowiednikiem dorosłych wózków inwalidzkich, ale skonstruowanym z myślą o fizjologii i wymaganiach małych użytkowników. 

Więcej
Aktywne filtry

Marka: R82

Wózek inwalidzki specjalny R82 KUDU

Kudu to wózek specjalny przeznaczony dla dzieci, które ze względu na swój stan fizyczny nie są w stanie samodzielnie się poruszać.

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: GTM Mobil

GTM KID

Aktywny wózek dla młodzieży w wieku szkolnym, do 75kg. Posiada wszystkie cechy wózka dla dorosłych, ale jego wymiary są dopasowane do młodszych użytkowników.

Cena 6 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren GEMINI 2

Nowy model kultowego już wózka dla dzieci GEMINI. Ogromne możliwości różnych regulacji i dopasowania do indywidualnych wymagań użytkownika.

Cena 3 118,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: GTM Mobil

GTM JUNIOR

GTM JUNIOR to aktywny wózek inwalidzki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym o wadze do 50 kg. Możliwość doboru wymiarów do indywidualnych potrzeb dziecka daje możliwość wczesnego zapobiegania wadom postawy i nieprawidłowym nawykom ruchowym. Możliwość regulacji położenia środka ciężkości oraz składane zabezpieczenia antywywrotne, pozwalają na naukę...

Cena 6 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ZIPPIE

Wózek specjalny dla dzieci Zippie VOYAGE

Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Joger z wyjątkowo uniwersalnym siedziskiem dla rosnących dzieci oraz jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku. Wszystko to sprawia, że jest to intuicyjny, prosty w obsłudze wózek spacerowy, zapewniający dziecku to, co najlepsze.

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ZIPPIE

Wózek specjalny dla dzieci Zippie RS

Wózek Zippie RS jest zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby przebywania w różnorodnych pozycjach, ułatwiających funkcję jedzenia czy oddychania, redukujących nacisk pod miednicą i wspomagających wizualną orientację.

Cena 9 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: LIW Care Technology

LIW Care MODI BUGGY

MODI Buggy jest wózkiem inwalidzkim specjalnym dziecięcym. Przeznaczony jest do przewożenia dzieci o wzroście do 130 cm. Wózek ułatwia codzienną opiekę nad dziećmi wymagającymi transportu, a których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się oraz poprawne siedzenie.

Cena 7 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: GTM Mobil

GTM SMYK

GTM SMYK to jeden z najmniejszych dostępnych aktywnych wózków inwalidzkich dla najmłodszych użytkowników. Uwzględnia potrzeby zarówno dziecka jak i rodzica. Pozwala na aktywne uczestnictwo w grach i zabawach oraz samodzielne poruszanie się dziecka, pozwalając tym samym na jego prawidłowy rozwój. Posiada cechy wózka dla dorosłych, dzięki czemu pozwala od...

Cena 6 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Breezy

Wózek inwalidzki specjalny Sunrise Breezy EMINEO

Ważący zaledwie 17 kg, w kompaktowym rozmiarze, wózek Emineo z łatwością spakujesz do samochodu.

Cena 6 850,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: LIW Care Technology

LIW Care RICO RS

RICO Buggy jest wózkiem inwalidzkim specjalnym dziecięcym. Wózek ułatwia codzienną opiekę nad dziećmi wymagającymi transportu, a których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się oraz poprawne siedzenie. Wózek przeznaczony jest dla dzieci już od 6 miesiąca życia.

Cena 9 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren SAGITTA KIDS

Aktywny wózek inwalidzki na sztywnej ramie z aluminium. Dedykowany dla dzieci, które samodzielnie poruszają się na wózku. Niezastąpiony w codziennym życiu. Szkoła, przedszkole, zabawa na podwórku nie stanowią bariery. Dzięki Sagicie dziecko uczy się samodzielności i aktywnego funkcjonowania w swoim środowisku. Z Sagittą Dziecko od wczesnych lat przygotuje...

Cena 4 640,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Breezy

Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX 2

Wózek aluminiowy, komfortowy, stabilizujący plecy i głowę z możliwością regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz wysokości oparcia. Dzięki podłokietnikom o regulowanej długości oraz szerokiemu zakresowi ustawień oparcia i przechylania siedziska, wózek RelaX można elastycznie dostosować do potrzeb użytkownika.

Cena 4 700,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: LIW Care Technology

LIW Care CARETTA BUGGY

Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy Caretta Buggy przeznaczony jest do przewożenia dzieci i młodzieży o wzroście od 130 cm do 160 cm.

Cena 8 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren V300 30

Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30°. Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem , szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym , trzykończynowym , dla osób po udarach.

Cena 3 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ZIPPIE

Wózek inwalidzki dla dzieci Zippie SIMBA

Jednego jesteśmy pewni, że dzieci będą rosły! Właśnie dlatego Simba ma możliwość 4 cm wzrostu głębokości siedziska wbudowanego w ramę. Funkcja wzrostu szerokości o 2 cm działa również bez konieczności montowania dodatkowych części.

Cena 8 190,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: LIW Care Technology

LIW Care CARETTA BUGGY CT

Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy Caretta Buggy CT przeznaczony jest do przewożenia dzieci i młodzieży o wzroście od 130 cm do 160 cm.

Cena 8 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren V500 30

Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym płynnie przy pomocy sprężyny hydraulicznej oparciem do 30°. Wózek przeznaczony dla osób z niestabilnym tułowiem, szczególnie dedykowany dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym, trzykończynowym, dla osób po udarach.

Cena 3 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ZIPPIE

Wózek aktywny dla dzieci Zippie YOUNGSTER 3

Najlżejszy wózek składany z możliwością regulacji rozmiaru.

Cena 6 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Patron

Patron CORZINO

Wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, składający się w „parasolkę”, zawierający regulację wysokości podnóżka.

Cena 3 890,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren ECLIPS X4 KIDS

Wózek ze stopów lekkich dla dzieci. Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Konstrukcja modułowa, umożliwiająca różne regulacje i doposażenie w wiele opcji dodatkowych.

Cena 1 850,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Meyra

Wózek inwalidzki aktywny Meyra NANO

Wózek inwalidzki służy jako środek pomocniczy osobom mającym duże trudności z chodzeniem lub niezdolnym do samodzielnego poruszania się

Cena 14 400,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ORMESA

Wózek inwalidzki specjalny multipozycyjny Ormesa JUDITTA

Jest to wózek multipozycyjny, który umożliwia stabilizację ciała w pozycji leżącej, półleżącej i siedzącej. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy jego konstrukcji oraz w doborze materiałów z jakich został wykonany sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy potrzebują całodobowego lub dłuższego pobytu w wózku inwalidzkim.

Cena 11 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Panthera

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera MICRO 3

Jedyny prawdziwie aktywny wózek dla najmłodszych użytkowników. Został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rozwoju psycho-motorycznego dzieci.

Cena 9 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Patron

Patron CORZO

Dziecięcy wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, składający się w „parasolkę”, zawierający regulację wysokości podnóżka.

Cena 5 360,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Panthera

Wózek inwalidzki aktywny dla dzieci Panthera BAMBINO 3

Panthera BAMBINO to ekstremalnie lekki i łatwy w napędzaniu wózek. Został specjalnie zaprojektowany dla dzieci z myślą o ich komforcie i bezpieczeństwie.

Cena 10 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Patron

Patron TOM 4

TOM 4 CLASSIC – jest dziecięcym wózkiem spacerowym wyposażonym w koła terenowe (pełne), które ułatwiają prowadzenie wózka po nierównym terenie. Przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

Cena 5 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ki Mobility

Wózek inwalidzki multipozycyjny Ki Mobility LITTLE WAVE ARC

Little Wave Arc XP jest wyposażony w innowacyjny system przechyłu rotacyjnego. Zapewnia odchylenie siedziska w zakresie od 0 do 45 stopni. Rama wózka waży zaledwie 9,3 kg. Składanie jest proste i intuicyjne, a po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy.

Cena 11 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Patron

Patron PIPER COMFORT

PIPER Comfort to nowoczesny, komfortowy wózek spacerowy dla dzieci o specjalnych potrzebach i z niepełnosprawnością, produkowany z lekkich profili aluminiowych.

Cena 3 750,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: RGK

Wózek inwalidzki aktywny RGK HI LITE

Podoba Ci się lekkość wózka z otwartą ramą? A może wolisz ramę zamkniętą? Weź co najlepsze z każdej z opcji! Hi Lite to połączenie lekkiego wózka tytanowego z solidnością, jaką zapewnia sztywna rama. Wybór należy do Ciebie!

Cena 20 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SORG

Wózek inwalidzki aktywny pozycjonujący Sorg LOOP

Loop RS to wyjątkowy, pozycjonujący aktywny wózek inwalidzki. Podstawa siedziska szybko i łatwo dostosowuje się do częstych zmian pozycji użytkownika oraz zmieniających się wskazań terapeutycznych.

Cena 13 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Wózek inwalidzki dla dziecka

Te dedykowane dla najmłodszych, to produkty zaprojektowane z myślą o dzieciach, które z różnych przyczyn mają ograniczone możliwości samodzielnego poruszania się. Mogą to być dzieci z niepełnosprawnościami fizycznymi, chorobami niszczącymi układ mięśniowy czy po ciężkich urazach i wypadkach.

Każde dziecko to osobny, niepowtarzalny przypadek, dlatego niezwykle ważne jest indywidualne podejście i umiejętność dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb malucha. Ze względu na to, wózki inwalidzkie dla dzieci wyposażone są w wiele funkcji i dodatków, które mają za zadanie właściwe dopasowanie sprzętu do malucha: podparcie głowy, stabilizację miednicy, dostosowanie pochylenia oparcia czy regulowanie wysokości podłokietników to tylko niektóre z nich. 

Wózek inwalidzki dla dziecka - zalety

Wózek inwalidzki dla dziecka to narzędzie, które pomaga najmłodszym, pomimo przeszkód, prowadzić jak najbardziej normalne, samodzielne i niezależne życie. Dostarcza mu możliwości zabawy na podwórku, spędzanie wspólnego czasu z rówieśnikami i przede wszystkim, jest elementem zapewniającym komfort, bezpieczeństwo i prawidłowe podparcie dla ciała podczas codziennych aktywności.

Wózki dla dzieci, podobnie jak dla dorosłych, wpływają na poprawę mobilności. Pozwalają na uczestnictwo w życiu rówieśników, wyrabiają samodzielność i poczucie własnej wartości, pomagają w terapii i rehabilitacji. Jest to nieocenione narzędzie dla rodziców, którzy mogą w pełni skupić się na pielęgnacji i zapewnieniu jak najlepszych warunków dla swojego dziecka, nie obawiając się o jego bezpieczeństwo i komfort.

Firma VITAL MED to specjaliści, którzy wspierają rodziców i opiekunów w wyborze odpowiedniego dla swojego dziecka wózka. W ofercie posiadamy wyłącznie produkty wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort dla najmłodszych pacjentów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb każdego malucha i odpowiedzieć na każde pytanie. Niezależnie, czy są to wózki dziecięce, sprzęt rehabilitacyjny czy foteliki samochodowe - nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań dla swoich podopiecznych.

Śledź nas na Facebooku