Vital Med - profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Ostrowiec Świętokrzyski i okolice. Nasza działalność to nie tylko sklep medyczny. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego renomowanych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że markowy sprzęt medyczny jest kosztowny i potrafi stanowić duże obciążenie dla budżetu pacjenta. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą wypożyczalni sprzętu medycznego. W naszym sklepie możesz wypożyczyć całą gamę przyrządów:

  • łóżko rehabilitacyjne
  • koncentrator tlenu
  • wózek inwalidzki
  • kule inwalidzkie
  • wózek inwalidzki dziecięcy

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego ostrowiec świętokrzyski

To tylko niektóre z dostępnych u nas akcesoriów rehabilitacyjnych. Podczas okresu rekonwalescencji i powrotu do zdrowia niezbędne są przyrządy rehabilitacyjne jak: koncentrator tlenu, wózek inwalidzki czy łóżko rehabilitacyjne. Te przedmioty zwyczajowo wymagane są tylko przez pewien okres czasu, dlatego najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla naszych pacjentów jest skorzystanie z wypożyczalni. Ostrowiec Świętokrzyski to główny obszar działania naszej wypożyczalni, jednak obsługujemy też klientów z przyległych miejscowości. Wypożycz wózek inwalidzki, koncentrator tlenu lub łóżko rehabilitacyjne.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Ostrowiec Świętokrzyski

Częstym klientem Vital Med są pacjenci po udarach, którzy muszą dużą część dnia spędzić w łóżku rehabilitacyjnym. Nasza wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych służy pomocą w wybraniu odpowiedniego łóżka oraz materaca przeciwodleżynowego. Nie każdy pacjent potrzebuje sprzętu posiadającego wszystkie możliwe opcje, które mogą zwiększyć opłatę za wypożyczenie. Nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne do potrzeb pacjenta, rodzaju oraz czasu trwania rekonwalescencji.

Koncentratory tlenu wypożyczalnia Ostrowiec Świętokrzyski

Koncentratory tlenu jakie oferuje nasza wypożyczalnia to specjalistyczne urządzenia wspierające proces rehabilitacji. Powszechnie są uznawane za bezpieczniejszą alternatywę dla butli tlenowej, która może spowodować ryzyko wybuchu lub zaprószenia ognia. Decydując się na wypożyczalnię koncentratorów tlenu możesz zminimalizować ryzyko do minimum oraz wesprzeć proces powrotu do zdrowia.

Wózki inwalidzkie wypożyczalnia Ostrowiec

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje też wózki inwalidzkie dostosowane do konkretnych potrzeb pacjenta. Specjalistyczny wózek inwalidzki może stanowić bardzo duży koszt podczas jednorazowego zakupu. Doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego powstała nasza wypożyczalnia, która pomoże wybrać odpowiedni wózek, który spełni swoje wymagania i nie będzie stanowił znacznego obciążenia budżetu na rehabilitację. Odpowiedni wybór wózka inwalidzkiego potrafi znacznie ułatwić codzienne życie pacjenta podczas okresu rekonwalescencji. Tego rodzaju sprzęt medyczny ułatwia poruszanie się oraz szybszy powrót do zdrowia.

wypożyczalnia wózków inwalidzkich ostrowiec

Kule inwalidzkie wypożyczalnia Ostrowiec Świętokrzyski

Najpowszechniejszy i najczęściej wypożyczany sprzęt rehabilitacyjny to kule inwalidzkie. Ostrowiec to miasto jak każde inne i też posiada przystępny wynajem kul inwalidzkich, które wspierają rehabilitację i ułatwiają przemieszczanie się podczas powrotu do zdrowia. Okres rekonwalescencji zazwyczaj jest na tyle niedługi, że zakup kul jest nieopłacalny. Z tego powodu warto sprawdzić wynajem sprzętu medycznego w Ostrowcu.

Śledź nas na Facebooku