Filtruj według

WYBIERZ:

WYBIERZ:

Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Łóżka rehabilitacyjne
Łóżka rehabilitacyjne,  pielęgnacyjne dla chorych, niepełnosprawnych - Vital Med

Łóżka rehabilitacyjne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszelki sprzęt niezbędny do opieki nad osobami starszymi, po różnego rodzaju kontuzjach oraz o ograniczonych możliwościach samodzielnego poruszania się. Proponujemy łóżka rehabilitacyjne, które z uwagi na dostępność w licznych modelach można dobrać odpowiednio do potrzeb danej osoby. Nasze elementy wyposażenia pomieszczenia mają na celu wsparcie w procesie powrotu do zdrowia oraz w trakcie wykonywania czynności pielęgnacyjnych.

Łóżka pielęgnacyjne dla chorych oraz niepełnosprawnych

Oferowane przez nas elementy wyposażenia sypialni posiadają specjalne funkcje stworzone z myślą o potrzebach osób chorych oraz niepełnosprawnych. Odznaczają się możliwością regulacji wysokości leżanki oraz kąta nachylenia wezgłowia i segmentu uda, a także pozwalają na manualną regulację kąta nachylenia segmentu. Wszystko to po, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki leżenia w przypadku każdej osoby.

Nasze propozycje przeznaczone są zarówno do użytku w warunkach domowych, jak i mogą być stosowane przez szpitale czy ośrodki pomocy społecznej.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: Vermeiren

Vermeiren 1035

Łóżko 1035 Vermeiren to standardowe łóżko rehabilitacyjne stalowe, regulowane manualnie. Dzięki niższej cenie idealnie nadaje się do krótkotrwałego użytkowania.

Cena 2 430,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren INTERVAL XXL

Łóżko do opieki domowej, sterowane pilotem dla osób bardzo ciężkich ważących do 240 kg.

Cena 6 648,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren ILLICO

Łóżko do opieki domowej, sterowane pilotem. Konstrukcja krzyżakowa.

Cena 4 040,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Vermeiren LUNA UL 2

LUNA UL 2 to łóżko skierowane szczególnie dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz dla osób niskiego wzrostu.

Cena 4 277,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 321

Prezentowane łóżko rehabilitacyjne może być wyposażone w regulowane elektrycznie leże i sterowane za pomocą wygodnego i poręcznego pilota. Samo leże podzielone jest na cztery segmenty z czego trzy można swobodnie regulować dostosowują odpowiedni kąt nachylenia odcinka pleców, ud oraz dolnych partii nóg. Dodatkowo ten model mebla wyposażony został w cztery...

Cena 4 425,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 325

Model ELBUR PB 325 to ekonomiczne, nowoczesne i nieskomplikowane łóżko rehabilitacyjne przeznaczone do stosowania w placówkach opieki długoterminowej oraz w środowisku domowym. Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, posiadającego możliwość blokady poszczególnych pozycji łóżka.

Cena 3 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 326

Łóżko rehabilitacyjne ELBUR PB 326 to model, w którym zmiana wysokości realizowana jest przez teleskopowy ruch stelaży frontowych. Dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku oraz częściom metalowym malowanym proszkowo w kolorze srebrnym, to wysokiej jakości łóżko harmonijnie współgra z każdym otoczeniem.

Cena 3 715,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 331

Prezentowany model łóżka dla seniora posiada w standardzie nowoczesne leże czterosegmentowe, które można ustawiać w żądany sposób wygodnie za pomocą pilota. Nie ma więc konieczności wołania personelu medycznego w przypadku chęci korekty ustawień danego segmentu łóżka. Dodatkowo leże posiada funkcję autokonturu segmentów oparcia pleców i ud. Jako producent...

Cena 3 970,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 337

Łóżka rehabilitacyjne z prezentowanego modelu wyróżnia nie tylko ponadczasowa, drewnopodobna kolorystyka w odcieniu bukowym ale również bardzo solidna konstrukcja. Cechą charakterystyczną jest łatwość transportu i montażu mebla.

Cena 4 235,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 526

Łóżka rehabilitacyjne z powyższego modelu wyposażone są w niezbędne akcesoria jak wysięgnik z uchwytem o podwyższonej wytrzymałości. Na wysięgniku można zamontować płyny infuzyjne.

Cena 4 458,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 533

Uniwersalny, klasyczny styl łóżka z pełną obudową, którą mogą Państwo zamówić w wielu wariantach kolorystycznych. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem zamówień w celu doprecyzowania wersji kolorystycznej łóżka do Państwa obiektu.

Cena 5 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 636

Komfort prezentowanego łóżka dla seniora rehabilitacyjnego gwarantują wspomniane wczesnej funkcje jak np. regulacja wysokości leża. W pełni elektryczna regulacja pozwala na bezproblemowe korzystanie z powyższego produktu przez samego seniora czy personel placówki medycznej. Funkcja ta ma kolosalne znaczenie w przypadku osób otyłych i niskich gdzie...

Cena 5 935,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB 536

Prezentowany model mebla doskonale nadaje się do specjalistycznych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym. Dzięki zastosowanej zaawansowanej technologii sterowania elektrycznego za pomocą pilota łóżka rehabilitacyjne z modeli Elbur PB 536 są bardzo wygodne w użytkowaniu. Owa wygoda jest oferowana oczywiście pacjentowi, który aktualnie korzysta z...

Cena 5 655,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB X4

To wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne pielęgnacyjne znajduje zastosowanie w przypadku pacjentów o większej wadze ciała lub tam, gdzie nie można zrezygnować z cięższego materaca. Wzmocnione profile stalowe oraz dostosowane do dużych obciążeń napędy pozwalają na bezpieczne korzystanie z tego łóżka przez osoby o wadze do 200 kg. Powierzchnia leża w...

Cena 8 530,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

ELBUR PB XX4

System sterowania łóżka realizowany jest za pomocą pilota, który umożliwia regulację wysokości łóżka oraz konfiguracji nachylenia poszczególnych segmentów łóżka. Dodatkowo wzmocniona, wyjątkowo stabilna konstrukcja łóżka pozwala na bezpieczne korzystanie przez pacjentów o wadze ciała do 300 kg.

Cena 9 795,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku