W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszelki sprzęt niezbędny do opieki nad osobami starszymi, po różnego rodzaju kontuzjach oraz o ograniczonych możliwościach samodzielnego poruszania się. Proponujemy łóżka rehabilitacyjne, które z uwagi na dostępność w licznych modelach można dobrać odpowiednio do potrzeb danej osoby. Nasze elementy wyposażenia pomieszczenia mają na celu wsparcie w procesie powrotu do zdrowia oraz w trakcie wykonywania czynności pielęgnacyjnych.

Łóżka pielęgnacyjne dla chorych oraz niepełnosprawnych

Oferowane przez nas elementy wyposażenia sypialni posiadają specjalne funkcje stworzone z myślą o potrzebach osób chorych oraz niepełnosprawnych. Odznaczają się możliwością regulacji wysokości leżanki oraz kąta nachylenia wezgłowia i segmentu uda, a także pozwalają na manualną regulację kąta nachylenia segmentu. Wszystko to po, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki leżenia w przypadku każdej osoby.

Nasze propozycje przeznaczone są zarówno do użytku w warunkach domowych, jak i mogą być stosowane przez szpitale czy ośrodki pomocy społecznej.

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Aktywne filtry