Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Materace
Materace - Vital Med

Materace

Materace, które mamy w ofercie, to specjalistyczna odmiana produktów o szerokim spektrum zastosowania. Zostały zaprojektowane z myślą o specyficznych i unikalnych potrzebach osób, które z różnych powodów są zmuszone spędzać długi czas w pozycji leżącej czy półleżącej. Są to produkty kluczowe dla osób niepełnosprawnych, rehabilitujących się po różnego rodzaju zabiegach czy operacjach, a także dla osób starszych z ograniczoną możliwością poruszania się.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: SYSTAM

Inteligentny Materac SYSTAM XTECH 25

TECHNOLOGIA CROSSOVER1: WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE Z DWÓCH TECHNOLOGII (STATYCZNA I ZMIENNOCIŚNIENIOWA) Koncepcja wielopunktowego podparcia, będąca od dawna w centrum opracowań dotyczących materiałów SYST’AM®, nabiera tu nowego wymiaru poprzez połączenie statycznych i ruchomych stref podparcia. Zaletą tego rozwiązania w odniesieniu do koncepcji automatyzacji...

Cena 15 270,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy do łóżek dziecięcych SYSTAM VISCOFLEX

SYSTAM Viscoflex z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 2 370,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Nakladka przeciwodleżynowa na materac SYSTAM VISCOFLEX OVERLAY

Formowana nakładka na materac wykonana z piany Viscoelastycznej. Trwała, elastyczna, komfortowa i miła w dotyku.

Cena 1 680,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX

SYSTAM Viscoflex z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 1 760,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy z 2 wkładami pneumatycznym SYSTAM VISCOFLEX AIR+AIR

Formowany materac jednosekcyjny wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę z dwoma wkładami pneumatycznymi Polyair z laxprenu.

Cena 4 630,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX AIR

Formowany materac jednosekcyjny wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę z dwoma wkładami: jednym z białej piany Viscoflex, drugim- laxprenowym wkładem pneumatycznym Polyair

Cena 3 390,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM VISCOFLEX

Formowany materac gofrowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wycięciem na miednicę, pozwalającym na lepsze zabezpieczenie pośladków i okolicy krzyżowej w pozycji półsiedzącej.

Cena 1 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy z pokrowcem SYSTAM VISCOFLEX EVOLUTIVE

SYSTAM Viscoflex Evolutive z pokrowcem, to jednosekcyjny materac przeciwodleżynowy wykonany z dwóch warstw piany niepalnej z wygięciem na miednicę z dwoma wkładami z białej piany Viscoflex.

Cena 2 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SYSTAM

Materac przeciwodleżynowy SYSTAM POLYPLOT

Polyplot ze względu na swoje właściwości przeciwodleżynowe całkowicie zastępuje tradycyjne materace zmienno-ciśnieniowe, które ze względu na stan zdrowia pacjenta lub jego dyskomfort nie są zalecane. Zalecamy, by przed zakupem materaca zapoznać się dokładnie z tabelą rozmiarów. Materace są mniejsze od wymiarów łóżka, by idealnie go dopasować.

Cena 880,00 zł
Więcej
W magazynie

Materace

Tego typu materace cechują się unikalnymi udogodnieniami zapewniającymi najlepsze warunki dla pacjenta. Przede wszystkim, wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów - tworzyw, które nie tylko są wytrzymałe i długotrwałe, ale zapewniają również odpowiedni stopień miękkości i konieczne podparcie dla pacjenta. Często można znaleźć wyroby z technologią materaca przeciwodleżynowego. Taka technologia pozwala na redukcję nacisku na skórę pacjenta i tym samym ogranicza ryzyko powstawania owrzodzeń odleżynowych - czynnika, który często jest poważnym problemem stanu zdrowia pacjentów spędzających wiele godzin w pozycji leżącej.

Materace - zalety

Nasze materace mogą wspomagać powrót do zdrowia poprzez stymulację mięśni i poprawę krążenia. Niektóre modele materaców posiadają wbudowane funkcje masujące, które mogą przynieść uzdrowienie, łagodzić ból napięć mięśni czy pomagać w regeneracji po intensywnych terapiach.

Zakup odpowiedniej jakości materaca to inwestycja, która ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i samopoczucia bliskiej nam osoby. Nie wolno zapominać, jak ważny jest prawidłowy odpoczynek oraz wygodna pozycja w trakcie snu - czynniki, które zdecydowanie poprawiają jakość życia pacjenta.

Firma VITAL MED dąży do tego, aby wszystkie prezentowane produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Działając z myślą o potrzebach klientów, stworzyliśmy ofertę, w której każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Długoletnie doświadczenie oraz fachowa, profesjonalna obsługa to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów, ale przede wszystkim pomoc pacjentom w znalezieniu odpowiednich artykułów, które wpłyną na poprawę ich samopoczucia i jakości życia.

Śledź nas na Facebooku