Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne

Są to specjalistyczne urządzenia, które zostały stworzone w celu zapewnienia ulgi dla osi obciążenia ciała w czasie drobnych dolegliwości i urazów, czy bardziej poważnych kondycji uniemożliwiających samodzielne poruszanie się. Z tego względu są one nieodłącznym elementem wielu programów rehabilitacyjnych zarówno osób starszych, dorosłych, jak i dzieci. Stosowane są zarówno podczas rekonwalescencji po urazach kończyn dolnych, operacjach stawów, czy też w sytuacjach, gdzie zachodzi konieczność odciążenia ciała podczas chodzenia na stałe lub czasowo. Wiele osób korzysta z nich także w celu odciążenia nogi podczas gojenia się.

Więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne dzielą się na dwie główne kategorie na podstawie ich kształtu i celu zastosowania. Pierwszą z nich stanowią kule łokciowe, które charakteryzują się odpoczynkiem przedramienia dla dodatkowego poręczenia komfortu i bezpieczeństwa. Drugą kategorię tworzą kule pachowe, zapewniające stabilność i mobilność jednocześnie. Oba te rodzaje mają regulowaną wysokość, dzięki czemu łatwo dostosować je do potrzeb. Dostępne są również warianty z różnymi rodzajami chwytów i konstrukcji, co umożliwia wybór najbardziej komfortowego dla konkretnego użytkownika.

Pomagają utrzymać równowagę, odciążając tym samym bolące części ciała. Niewątpliwie przyczyniają się one do podniesienia poziomu komfortu życia poprzez zwiększenie niezależności i samodzielności, ponadto poprawiają siłę mięśniową oraz koordynację ruchową.

Kule ortopedyczne - zalety

Kule ortopedyczne posiadają różne udogodnienia, które zwiększają komfort użytkowania. Wyposażone są w specjalistyczne, wygodne uchwyty i antypoślizgowe nasadki, które poprawiają bezpieczeństwo. 

VITAL MED, jako specjalista oferujący wsparcie dla pacjentów wymagających dodatkowej pomocy przy poruszaniu się, doskonale rozumie wagę właściwego dobierania urządzeń ortopedycznych. Firma ta, funkcjonująca na rynku od 2015 roku, ściśle współpracuje z pacjentami i ich rodzinami, a także z licznymi instytucjami medycznymi i samorządowymi, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia w zakresie rehabilitacji i poprawy jakości życia swoich klientów. 

Śledź nas na Facebooku