Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Sportowe
Wózki sportowe - Vital Med | Internetowy sklep medyczny

Sportowe

Przedstawiamy ofertę wózków sportowych, które zostały wykonane ze stopów lekkich. Aluminiowa konstrukcja jest jednocześnie lekka i trwała. Wózki sportowe przeznaczone są dla osób bardzo aktywnych. Charakteryzują się duża zwrotnością i idealnie wywarzonym środkiem ciężkości. Wózki te między innymi posiadają możliwość zmiany kąta nachylenia kół. Im większa skośność kół tym wózek  jest bardziej zwrotny i stabilny na zakrętach. Koła mocowane na szybkozłączach. Hamulce w większości znajdują się w dolnej części ramy, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas szybkiej jazdy. Każdy model wózka można indywidualnie dopasować do potrzeb klienta.

Więcej
Aktywne filtry

Marka: RGK

RGK CLUB SPORT

Najwyższej jakości wózek do tenisa, idealnie dopasowany do Ciebie, dzięki czemu wykorzystasz w pełni swoje przygotowanie treningowe.

Cena 11 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: RGK

RGK GRAND SLAM

Możliwość wyboru zintegrowanego (przyspawanego) z ramą kółka anty-wywrotnego dla zapewnienia większej stabilności.

Cena 22 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: RGK

RGK ELITE

Wózek Elite powstał z myślą o najlepszych zawodnikach, którzy wiedzą, czego potrzebują, by wzbić się na najwyższy poziom.

Cena 22 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku