Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki NEATECH

Neatech jest firmą technologiczną, która powstała w 2006 roku jako spin-off firmy lotniczej. Specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technicznie pomocą dla osób z niepełnosprawnościami, łącząc w swoich produktach parametry takie jak lekkość, wytrzymałość i niezawodność, które są kluczowe w przemyśle lotniczym.

Założeniem firmy jest stworzenie produktów, które nie tylko będą niezawodne, ale też dobrze dopasowane do potrzeb i możliwości ich użytkowników. Personalizowane rozwiązania mają na celu maksymalizację niezależności i komfortu osób z niepełnosprawnościami, umożliwiając im pełną adaptację do różnych scenariuszy społecznych i środowiskowych.

W swojej ofercie mają wózki inwalidzkie z włókna węglowego, które, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, umożliwiają poruszanie się nawet w trudnych warunkach, jak wąskie drzwi czy windy. Istotną częścią asortymentu są także systemy posturalne, które zostały wprowadzone w 2010 roku.

Firma jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Badań i posiada certyfikat ISO 9001, co potwierdza ich kompetencje w zarządzaniu zasobami i procesami produkcyjnymi, zawsze z naciskiem na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb klientów.

Zespół składa się z młodych, kreatywnych inżynierów, którzy nieustannie pracują nad nowymi projektami i szukają niewykorzystanych jeszcze możliwości, co pozwoliło firmie zdobyć prestiżowe miejsce w branży pomocy dla osób niepełnosprawnych. Dąży do ciągłego poprawiania jakości życia swoich klientów, oferując rozwiązania, które ułatwiają pokonywanie barier architektonicznych. Neatech to firma, która w każdym calu świadczy o swoim zaangażowaniu w innowację i jakość, a także o głębokim zrozumieniu problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku