Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE - orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy
  • ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE - orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy

ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów

ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE to profesjonalna orteza, której zadaniem jest stabilizacja i unieruchomienie stawu łokciowego i nadgarstkowego w odpowiedniej pozycji.

600,00 zł

Ostateczna cena zależy od konfiguracji produktu

Najniższa cena produktu 600,00 zł z dnia 04.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

ERHEM ERH 56/1.NEUROEXTENSE - orteza na ramię i przedramię redresująca staw łokciowy

Dedykowana dla osób zmagających się z pourazowym ograniczeniem w stawie łokciowym, złamaniem, urazami wymagającymi unieruchomienia, wzmożonym napięciem mięśniowym, spastyką zginaczy stawu oraz niestabilnością stawu. Dzięki zawiasom MANUAL EXTREME możemy dowolnie regulować pozycję stawu i stopniowo zwiększać lub zmniejszać kąt w miarę potrzeb pacjenta. Regulacja w obrębie ręki umożliwia unieruchomienie w supinacji lub pronacji przedramienia od pełnego zgięcia dłoniowego, do pełnego zgięcia grzbietowego co 10°. Część dłoniowa i nadgarstkowa jest regulowana, jak i również w razie potrzeby można ją łatwo zdemontować. Orteza ERH 56/1.NEUROEXTENSE wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia duży komfort, wygodę, niską wagę, wytrzymałość, a dodatkowo nie uciska i nie powoduje otarć.

ROZMIAR
1
2
3
OBWÓD RAMIENIA
DO 18 cm
DO 22 cm
DO 25 cm
OBWÓD 5 CM POWYŻEJ NADGARSTKA
DO 12 cm
DO 16 cm
DO 18 cm
DŁUGOĆ OD STAWU ŁOKCIOWEGO DO NADGARSTKA
15-17 cm
18-20 cm
21-23 cm
DŁUGOŚĆ SZYNY RAMIENIA
8 cm
11 cm
11 cm
DŁUGOŚĆ SZYNY PRZEDRAMIENIA
11 cm
14 cm
18 cm
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA ORTEZY
32 cm
40 cm
44 cm

W przypadku braku odpowiedniego rozmiaru prosimy o kontakt, w celu skorzystania z indywidualnej karty pomiarowej.

Szczegóły produktu
Zobacz także
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 38/4

ERHEM ERH 38/4 to orteza dedykowana dla osób borykających się ze wzmożonym napięciem mięśniowym powodującym zgięciowe i przywiedzeniowe ustawienie nadgarstka i kciuka, a także tych, u których w przebiegu schorzeń neurologicznych występują problemy z prawidłowym ułożeniem stawu nadgarstkowego.

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 47/2

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERH 47/2 od firmy ERHEM to orteza obejmująca przedramię, staw nadgarstkowy i kciuk.

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 38/3

ERHEM ERH 38/3 to orteza, której zadaniem jest odwiedzenie kciuka, redukowanie wzmożonego napięcia mięśniowego powodującego zgięciowe i przywiedzeniowe ustawienie kciuka oraz przeciwdziałanie negatywnym skutkom niewłaściwej pozycji nadgarstka.

Cena 160,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 47/1

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów ERHEM ERH 47/1 to orteza, której specyfiką jest korekcja ustawienia oraz unieruchomienie stawu nadgarstkowego, śródręcza i palców w optymalnej pozycji, a także zapobieganie zgięciowemu ustawieniu nadgarstka.

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

ERHEM ERH 34.DESAULT

ERHEM ERH 34.DESAULT to kamizelka unieruchamiająca staw barkowy przeznaczona dla osób ze złamaniami lub zwichnięciami barku, niestabilnością stawu, niedowładem i porażeniem mięśni, stanami zapalnymi w obrębie obręczy barkowej jak i łokcia.

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku