Produkty od Vermeiren

Logo Vermeiren

Części zamienne

Marka Vermeiren oferuje wózki oraz części zamienne do wózków inwalidzkich Vermeiren oraz do innych produktów rehabilitacyjnych. Z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji wózków inwalidzkich i badaniu potrzeb użytkowników, oferujemy wysokiej jakości produkty, zapewniające komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Jeśli potrzebujesz części zamiennych zadzwoń pod: 535 073 010

KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO, TRWAŁOŚĆ

Duże doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają spełnić najwyższe normy i standardy. Produkujemy części zamienne oraz sprzęt oferujący wysoki komfort dla użytkownika. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo; posiadamy certyfikaty TUV oraz przeprowadzane z pozytywnym rezultatem testy zderzeniowe na nasze wózki tzw. CRASH Test.

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Doświadczenie naszych pracowników, kompetentna kadra inżynierska i wdrożone systemy jakościowe sprawiają, że nasze produkty charakteryzują się niezawodnością, wysoką precyzją i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Nowoczesne technologie w produkcji, lasery do cięcia blach, części zamiennych oraz rur o różnym przekroju, roboty spawalnicze gwarantują powtarzalność i solidność wykonania.

ZADOWOLENIE

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Dowodem na to jest eksport naszych w wózków na wszystkie rynki świata łącznie z tymi najbardziej wymagającymi jak np. Szwajcaria. W ofercie od Vermeiren są także części do wózka inwalidzkiego vermeiren, które spełniają atesty i standardy producenta sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych. Zadowolenie to również obsługa posprzedażna. Naszą zaletą jest to, że produkujemy w Polsce a co za tym idzie gwarantujemy stały dostęp do części zamiennych i serwisu.