Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

Recenzje: 0

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki Vermeiren

Vermeiren

Marka Vermeiren oferuje kompleksowe wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych. Z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji wózków inwalidzkich i badaniu potrzeb użytkowników, oferujemy wysokiej jakości produkty, zapewniające komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Jeśli potrzebujesz doradztwa zamiennych zadzwoń pod: 535 073 010

KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO, TRWAŁOŚĆ

Duże doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają spełnić najwyższe normy i standardy. Produkujemy sprzęt oferujący wysoki komfort dla użytkownika. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo; posiadamy certyfikaty TUV oraz przeprowadzane z pozytywnym rezultatem testy zderzeniowe na nasze wózki tzw. CRASH Test.

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Doświadczenie naszych pracowników, kompetentna kadra inżynierska i wdrożone systemy jakościowe sprawiają, że nasze produkty charakteryzują się niezawodnością, wysoką precyzją i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Nowoczesne technologie w produkcji, lasery do cięcia blach oraz rur o różnym przekroju, roboty spawalnicze gwarantują powtarzalność i solidność wykonania.

ZADOWOLENIE

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Dowodem na to jest eksport naszych w wózków na wszystkie rynki świata łącznie z tymi najbardziej wymagającymi jak np. Szwajcaria. W ofercie od Vermeiren są także wózki inwalidzkie vermeiren, które spełniają atesty i standardy producenta sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych. Zadowolenie to również obsługa posprzedażna. Naszą zaletą jest to, że produkujemy w Polsce a co za tym idzie gwarantujemy stały dostęp do produktów najwyższej jakości.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku