Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki BATEC Mobility

Aktywne filtry

Marka: BATEC Mobility

Przystawka do wózka inwalidzkiego Batec MINI 2

Przystawka do wózka inwalidzkiego BATEC MINI 2 jest kompaktowa, praktyczna i wszechstronna. Prosty system składania ułatwia przenoszenie i odkładanie go w małych przestrzeniach. Elektryczna przystawka do wózka inwalidzkiego Batec MINI to kompleksowe rozwiązanie dla twoich problemów z poruszaniem się!

Cena 22 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: BATEC Mobility

Przystawka do wózka inwalidzkiego Batec HYBRID 2

Przystawka do wózka inwalidzkiego Batec Hybrid łączy w jednym produkcie dwa modele Bateca - elektryczny oraz manualny. Jest odpowiednikiem roweru ze wspomaganiem elektrycznym. Batec Hybrid wyposażony jest w 20-calowe koło z nową, szerszą i wyjątkowo przyczepną oponą. Maksymalna prędkość 25 km/h. Idealny do obszarów miejskich lub na wsi.

Cena 29 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: BATEC Mobility

Przystawka do wózka inwalidzkiego Batec RAPID 2

Dzięki szybkiemu mocowaniu po prostu odłącz swój rower Batec i ciesz się komfortem ręcznego wózka inwalidzkiego. Przystawka do wózka inwalidzkiego BATEC RAPID 2 wyposażona została w jeszcze mocniejszy układ hamulcowy, prędkość maksymalna to około 30 km / h. Silnik o prędkości 300 obr./min i akumulator 48 V - 678

Cena 28 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku