Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki MyWam

Misją firmy MyWam Polska jest kompleksowe zaopatrywanie swoich klientów w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, jak i fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie na tym polu pozwala sukcesywnie rozwijać wachlarz oferowanych produktów oraz jeszcze lepiej wsłuchiwać się w potrzeby pacjentów i błyskawicznie na nie reagować. MyWam Polska to przede wszystkim ludzie z pasją i otwartym sercem. To profesjonaliści, którym możesz zaufać i dla których zdrowie oraz komfort małych pacjentów są najważniejsze.

Zaufaj nam – jesteśmy dla Ciebie.

Aktywne filtry

Marka: MyWam

MyWam MOUSE

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE stworzyliśmy z myślą o najmłodszych użytkownikach w przedziale wzrostu 80 – 110 cm i maksymalnej wadze 30 kg. Jego solidna konstrukcja składająca się z ramy oraz siedziska w połączeniu z lekkim prowadzeniem sprawia, że doskonale sprawdza się w codziennych zadaniach.

Cena 3 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MyWam

MyWam MEWA

Wózek inwalidzki spacerowy dla dzieci MEWA dedykowany jest małym użytkownikom w przedziale wzrostu 90 – 125 cm i maksymalnej wadze 40 kg.

Cena 3 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MyWam

MyWam GRIZZLY

Wózek inwalidzki spacerowy dla dzieci GRIZZLY dedykowany jest dzieciom w przedziale wzrostu 85 – 140 cm i maksymalnej wadze 45 kg.

Cena 6 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MyWam

MyWam YETI

Wózek inwalidzki spacerowy dla dzieci YETI powstał z myślą o dzieciach i młodzieży w przedziale wzrostu 130 – 175 cm i maksymalnej masie ciała do 80 kg.

Cena 5 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MyWam

MyWam PEGAZ

Wózek inwalidzki spacerowy dla dzieci PEGAZ typu PARASOLKA stworzony został z myślą o dzieciach w przedziale wzrostu 80 – 140 cm i maksymalnej masie ciała do 40 kg. Dzięki swej kompaktowej, wyjątkowo lekkiej konstrukcji (waga minimalna 10 kg) i niewielkich wymiarach po złożeniu (124 x 28 x 39 cm), wózek PEGAZ jest idealnym wsparciem zarówno w podróży jak...

Cena 2 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku