Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki MyWam

Misją firmy MyWam Polska jest kompleksowe zaopatrywanie swoich klientów w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, jak i fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie na tym polu pozwala sukcesywnie rozwijać wachlarz oferowanych produktów oraz jeszcze lepiej wsłuchiwać się w potrzeby pacjentów i błyskawicznie na nie reagować. MyWam Polska to przede wszystkim ludzie z pasją i otwartym sercem. To profesjonaliści, którym możesz zaufać i dla których zdrowie oraz komfort małych pacjentów są najważniejsze.

Zaufaj nam – jesteśmy dla Ciebie.

Aktywne filtry

Marka: MyWam

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy MyWam MOUSE

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE stworzyliśmy z myślą o najmłodszych użytkownikach w przedziale wzrostu 80 – 110 cm i maksymalnej wadze 30 kg. Jego solidna konstrukcja składająca się z ramy oraz siedziska w połączeniu z lekkim prowadzeniem sprawia, że doskonale sprawdza się w codziennych zadaniach.

Cena 3 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku