Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki ELBUR

Elbur – zawsze blisko ludzi

Elbur to ekspert w zakresie projektowania i produkcji łóżek do opieki długoterminowej, szafek i stolików przyłóżkowych oraz podnośników pacjenta. Doskonale rozumiemy, że nasze wyroby powstają dla wyjątkowo wymagających odbiorców i dlatego nieustannie zadajemy sobie pytanie, jak lepiej sprostać ich potrzebom? Jak sprawić, by ich codzienne życie było łatwiejsze? Co zrobić, by nasze produkty dawały pacjentom jeszcze większą niezależność oraz maksymalnie ograniczały wysiłek opiekunów? Dzięki pełnej koncentracji na ich potrzebach tworzymy produkty, które mają wspólny mianownik: wszystkie pozwalają stworzyć przyjazne, bezpieczne i godne warunki poprawiające jakość życia.

Od niemal 20 lat łączymy doświadczenie z pasją i innowacyjnością. Stworzyliśmy szeroki katalog zróżnicowanych rozwiązań, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych klientów: zarówno placówek opiekuńczo leczniczych, placówek medycznych, jak i osób prywatnych, które pragną nadal przebywać w środowisku domowym. Nasze wyroby znajdują uznanie w Europie i na świecie. Można je spotkać w większości krajów Unii Europejskiej, jak również w Australii czy na Dalekim Wschodzie.

Nasza filozofia produkcji kompleksowej, polegającej na przygotowaniu konstrukcji naszych wyrobów od podstaw, a nie tylko ostatecznego montażu komponentów, pozwala na bezkompromisowe podejście do jakości. Łączymy sprawdzone i nadzorowane w naszej firmie technologie z komponentami renomowanych, uznanych w Europie i świecie dostawców. Utrzymywany i ciągle doskonalony przez nas medyczny system zarządzania jakością EN ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych, certyfikowany przez firmę TÜV Rheinland stanowi wyznacznik naszej filozofii bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Marka: ELBUR

Łóżko rehabilitacyjne regulowane ELBUR PB 321

Prezentowane łóżko rehabilitacyjne może być wyposażone w regulowane elektrycznie leże i sterowane za pomocą wygodnego i poręcznego pilota. Samo leże podzielone jest na cztery segmenty z czego trzy można swobodnie regulować dostosowują odpowiedni kąt nachylenia odcinka pleców, ud oraz dolnych partii nóg. Dodatkowo ten model mebla wyposażony został w cztery...

Cena 4 425,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Podnoszone łóżko rehabilitacyjne ELBUR PB 325

Model ELBUR PB 325 to ekonomiczne, nowoczesne i nieskomplikowane łóżko rehabilitacyjne przeznaczone do stosowania w placówkach opieki długoterminowej oraz w środowisku domowym. Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, posiadającego możliwość blokady poszczególnych pozycji łóżka.

Cena 3 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko rehabilitacyjne z wysięgnikiem ELBUR PB 326

Łóżko rehabilitacyjne ELBUR PB 326 to model, w którym zmiana wysokości realizowana jest przez teleskopowy ruch stelaży frontowych. Dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku oraz częściom metalowym malowanym proszkowo w kolorze srebrnym, to wysokiej jakości łóżko harmonijnie współgra z każdym otoczeniem.

Cena 3 715,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko rehabilitacyjne na pilota ELBUR PB 331

Prezentowany model łóżka dla seniora posiada w standardzie nowoczesne leże czterosegmentowe, które można ustawiać w żądany sposób wygodnie za pomocą pilota. Nie ma więc konieczności wołania personelu medycznego w przypadku chęci korekty ustawień danego segmentu łóżka. Dodatkowo leże posiada funkcję autokonturu segmentów oparcia pleców i ud. Jako producent...

Cena 3 970,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko medyczne ELBUR PB 533

Uniwersalny, klasyczny styl łóżka z pełną obudową, którą mogą Państwo zamówić w wielu wariantach kolorystycznych. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem zamówień w celu doprecyzowania wersji kolorystycznej łóżka do Państwa obiektu.

Cena 5 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko medyczne elektryczne ELBUR PB 536

Prezentowany model mebla doskonale nadaje się do specjalistycznych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym. Dzięki zastosowanej zaawansowanej technologii sterowania elektrycznego za pomocą pilota łóżka rehabilitacyjne z modeli Elbur PB 536 są bardzo wygodne w użytkowaniu. Owa wygoda jest oferowana oczywiście pacjentowi, który aktualnie korzysta z...

Cena 5 655,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko do rehabilitacji ELBUR PB 636

Komfort prezentowanego łóżka dla seniora rehabilitacyjnego gwarantują wspomniane wczesnej funkcje jak np. regulacja wysokości leża. W pełni elektryczna regulacja pozwala na bezproblemowe korzystanie z powyższego produktu przez samego seniora czy personel placówki medycznej. Funkcja ta ma kolosalne znaczenie w przypadku osób otyłych i niskich gdzie...

Cena 5 935,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko pielęgnacyjne ELBUR PB X4

To wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne pielęgnacyjne znajduje zastosowanie w przypadku pacjentów o większej wadze ciała lub tam, gdzie nie można zrezygnować z cięższego materaca. Wzmocnione profile stalowe oraz dostosowane do dużych obciążeń napędy pozwalają na bezpieczne korzystanie z tego łóżka przez osoby o wadze do 200 kg. Powierzchnia leża w...

Cena 8 530,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ELBUR

Łóżko elektryczne rehabilitacyjne na pilota ELBUR PB XX4

System sterowania łóżka realizowany jest za pomocą pilota, który umożliwia regulację wysokości łóżka oraz konfiguracji nachylenia poszczególnych segmentów łóżka. Dodatkowo wzmocniona, wyjątkowo stabilna konstrukcja łóżka pozwala na bezpieczne korzystanie przez pacjentów o wadze ciała do 300 kg.

Cena 9 795,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku