Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Airwheel

Aktywne filtry

Marka: Airwheel

Airwheel H3T

Airwhell H3T w pełni automatyczny, wykonany z mocnego i bardzo lekkiego stopu aluminium. Zastąpienie baterii żelowych litowo-jonowymi sprawiło, ze wózek osiągnął niewielkie rozmiary i wagę wynoszącą zaledwie 31 kg. Automatyczne, szybkie, łatwe składanie i rozkładanie za pomocą jednego przycisku. Zajmuje to kilka sekund.

Cena 13 999,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Airwheel

Airwheel H3P

Funkcjonalność i bezpieczeństwo zawarte w jednym wózku.Wózek posiada bez szczotkowe silniki o mocy 200W , zapewniające dynamiczną jazdę, oraz możliwość pokonywania wzniesień do 15 stopni.

Cena 10 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku