Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Kuschall

Aktywne filtry

Marka: Kuschall

Kuschall K-SERIES

Wózek inwalidzki spersonalizowany to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego produktu idealnie dopasowanego do budowy ich sylwetki. W ten sposób można zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Cena 14 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Kuschall

Kuschall KSL

Lekki wózek inwalidzki pozwala na łatwe transportowanie. Jest to więc idealny wybór dla osób aktywnych, które często podróżują. Wystarczy złożyć go i przenieść w dowolne miejsce. Mała masa nie sprawia jednak, że jest on niestabilny.

Cena 19 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Kuschall

Kuschall CHAMPION

Wózek inwalidzki Kuschall Champion pozwala na łatwe złożenie, dlatego trafia on w gusta osób mobilnych. Umożliwia stosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zajęcie jak najmniejszej przestrzeni. Ponadto jest to produkt funkcjonalny i bardzo wygodny. Możesz z powodzeniem korzystać z niego przez wiele godzin w trakcie dnia. To doskonała wiadomość dla...

Cena 16 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Kuschall

Kuschall COMPACT

Wózek inwalidzki z regulowanym podnóżkiem pozwalający na dostosowanie do wzrostu danej osoby. Został on wyposażony w nowoczesne technologie, które pozwalają na zachowanie odpowiedniego kierunku jazdy. Jeśli chodzi o nasz wózek inwalidzki, sztywna konstrukcja oraz brak jakichkolwiek luzów zmniejsza zmęczenie jego użytkownika. Jest to więc idealne...

Cena 13 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku