Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki OFFCARR

Aktywne filtry

Marka: OFFCARR

Offcarr CHILDREN

To podstawowy wózek z kategorii wózków do aktywnej rehabilitacji dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Wykonany jest z aluminium, składany na ramie krzyżakowej.

Cena 8 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: OFFCARR

Offcarr FUNKY

To wózek do aktywnej rehabilitacji. Przeznaczony jest dla osób po urazach rdzenia kręgowego, amputacjach kończyn dolnych i w innych schorzeniach.

Cena 10 230,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: OFFCARR

Offcarr THEMIS

Jego głównym atutem jest innowacyjna technologia kształtu ramy oraz zintegrowany system regulacji poszczególnych elementów wózka (głębokość siedziska, ustawienie ramy, podnóżka). THEMIS wykonany jest na sztywnej aluminiowej ramie o ergonomicznym profilu rur. Jest ultralekki, jego waga nie przekracza 10 kg, natomiast maksymalne obciążenie wózka to 120 kg.

Cena 10 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: OFFCARR

Offcarr ALHENA

Alhena jest to nowy ultralekki wózek w ofercie producenta wózków aktywnych – włoskiej firmy Offcarr. Posiada ultralekką tytanową ramę, co czyni go bardzo lekkim wózkiem w swojej klasie z wagą zaledwie 9,7 kg.

Cena 15 120,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku