Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki INVACARE

Invacare jest reputowanym producentem różnego rodzaju sprzętu wspomagającego życie codzienne osób niepełnosprawnych. Od 1885 roku prężnie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowoczesne technologie do swoich produktów.

W asortymencie tej firmy znaleźć można różnorodne wózki inwalidzkie manualne jak i wózki elektryczne, które stanowią znaczące wsparcie dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Dla osób wymagających intensywnej pielęgnacji, Invacare proponuje różne modele wózków pielęgnacyjnych. Firma nie ogranicza się jednak do wózków, oferuje również wszelkiego rodzaju skutery, podpórki oraz podnośniki.

Invacare dba o to, by jej produkty były wykonane z wysokiej jakości komponentów oraz doskonalone z użyciem najnowszych osiągnięć techniki. Zdobyte doświadczenie i zaangażowanie w procesie tworzenia asortymentu sprawiają, że firma z powodzeniem wspomaga osoby borykające się z niepełnosprawnością ruchową, zwiększając ich niezależność i komfort życia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku