Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki ROHO

Aktywne filtry

Marka: ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Mosaic

Poduszka MOSAIC jest przeznaczona dla pacjentów, któ­rzy zachowali częściowe lub pełne czucie. W przypadku osób o wysokim ryzyku wystąpienia odleżyn lub posiadających już istniejące uszkodzenia skóry zaleca się sto­sowanie poduszek neoprenowych w technologii ROHO DRY FLOATATION.

Cena 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO AirLite

Poduszka AIRLITE jest prosta w użyciu. Zamknięta w piance wkładka AIR FLOATATION nie wymaga regulacji ani pompo­wania. Wystarczy położyć poduszkę na wózku, aby zapewnić użytkownikowi komfort, skorygować sposób siedzenia, czy poprawić jego stabilizację.

Cena 695,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Contour Select

Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnej poduszki, to poduszka CONTOUR SELECT jest doskonałym wyborem. Specjalnie do­brany kształt poduszki ustawia miednicę użytkownika z tyłu wózka, jednocześnie umiejscawiając ją w centrum poduszki. Połączenie profilowanego kształtu odpowiadającego kontu­rom ciała oraz opatentowanego systemu ISOFLO to gwarancja stabilnej...

Cena 1 895,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ROHO

Poduszka przeciwodleżynowa ROHO Hybrid Select

Innowacyjna konstrukcja poduszki Hybrid Select wykorzystuje zdolność do pozycjonowania wyprofilowanej podstawy z pianki o wysokiej sprężystości (HR) i zagłębień na uda, aby zapewnić oparcie i stabilność boczną, a także odciążyć kość ogonową.

Cena 2 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku