Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Ki Mobility

Aktywne filtry

Marka: Ki Mobility

Ki Mobility LITTLE WAVE ARC

Little Wave Arc XP jest wyposażony w innowacyjny system przechyłu rotacyjnego. Zapewnia odchylenie siedziska w zakresie od 0 do 45 stopni. Rama wózka waży zaledwie 9,3 kg. Składanie jest proste i intuicyjne, a po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy.

Cena 10 130,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ki Mobility

Ki Mobility LITTLE WAVE CLIK XP

Wózek Clik XP rośnie razem z użytkownikiem. Little Wave Clik XP reguluje się jednym “kliknięciem”. To pozwala to na precyzyjne dopasowanie wózka tak, aby uzyskać maksymalną aktywność, niezależność i pożądaną mobilność pacjenta.

Cena 9 400,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ki Mobility

Ki Mobility ROGUE XP

Rogue XP został zaprojektowane tak, abyś nie musiał rezygnować z dopasowania, funkcjonalności, jazdy i stylu. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesne czy bardziej klasyczne wzornictwo, to krzesło z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Cena 9 360,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku