Logo Neatech

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, po długich poszukiwaniach, sprawdzaniu możliwości, szkoleń i negocjacjach porozumieliśmy się z włoską firmą NEATECH o podjęciu tematu dystrybucji ich sprzętów w Polsce. Jest nam niezmiernie miło, że właściciele obdarzyli nas zaufaniem i docenili dotychczasową wiedzę oraz styl naszej pracy, dzięki czemu mamy obecnie możliwość przedstawić Państwu rozwiązania techniczne prosto z Włoch.

NEATECH powstał w 2006 roku i specjalizuje się w produkcji wózków inwalidzkich multipozycyjnych, elektrycznych oraz systemów posturalnych, które mają zapewnić maksymalne wsparcie osób z niepełnosprawnościami. Rozwiązania techniczne są przemyślane i świetnie odpowiadają potrzebom rynku, a dzięki parkowi maszynowemu z szerokim wachlarzem urządzeń, NEATECH jest w stanie dopasować swoje produkt do niemal każdej osoby. Od 2010 roku wprowadził na stałe do swojej oferty markę produktów BUDDY BRACE, która w połączeniu z wózkami NEATECH stanowi kompletne rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnościami wymagających dużego wsparcia postawy.

Ofertę wózków inwalidzkich multipozycyjnych NEATECH stanowią poniższe modele:

Wózek inwalidzki multipozycyjny NEATECH Levia Basculante

Wózek inwalidzki multipozycyjny Neatech Levia Basculante

Wózek inwalidzki multipozycyjny NEATECH Dyna

Wózek inwalidzki multipozycyjny Neatech Dyna

Te dwa modele, dzięki swoim możliwościom personalizacji technicznej i wizualnej stanowią świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wózki mogą rosnąć razem z dzieckiem, zapewniając mu ciągłość w prawidłowym pozycjonowaniu ciała przez cały czas użytkowania. Możliwości konfiguracji są tak duże, że jesteśmy w stanie dopasować produkty NEATECH do niemal każdej osoby.

Kolejnym ważnym produktem w portfolio marki są wózki inwalidzkie elektryczne, które podobnie jak wózki inwalidzkie multipozycyjne, mogą być wyposażone w system siedziska i oparcia BUDDY BRACE. Modele dostępne w sprzedaży to:

Wózek inwalidzki elektryczny NEATECH EVO 1

Wózek inwalidzki elektryczny NEATECH EVO 1

Wózek inwalidzki elektryczny NEATECH EVO 3

Wózek inwalizki elektryczny NEATECH EVO 3

Wózek inwalidzki elektryczny NEATECH Speedstar

Wózek inwalidzki elektryczny NEATECH Speedstar

Wózek inwalidzki elektryczny do gry w piłkę NEATECH Furious

Wózek inwalidzki elektryczny do gry w piłkę NEATECH Furious

To jednak nie wszystko. NEATECH przygotował także specjalny wózek, dzięki któremu opiekunowie osób niepełnosprawnych, swobodnie będą mogły zabrać je na spacer po plaży lub na basen! Umożliwia to wózek inwalidzki spacerowy plażowy NEATECH Job. Dzięki dużym pompowanym kołom, poruszanie się po piasku nie będzie stanowiło żadnego problemu. Co więcej, wózek jest wykonany w taki sposób, że swobodnie możemy nim wjechać do wody! Dzięki możliwości wyboru akcesoriów jesteśmy w stanie zwiększyć komfort poruszania się tym wózkiem. Dużym atutem jest daszek, który świetnie będzie chronił przed nadmiernym słońcem. Za dodatkową stabilizację będzie mógł odpowiadać pas piersiowy razem z podłokietnikami, dzięki czemu nawet osoby mające problem z samodzielnym utrzymaniem pozycji siedzącej wreszcie będą mogły skorzystać z kąpieli w czasie urlopu!

Wózek inwalidzki spacerowy plażowy NEATECH Job

Na chwilę obecną budujemy dostępność wózków pokazowych, które będziemy mogli Państwu przedstawić już w najbliższym czasie. Wózki inwalidzkie multipozycyjne NEATECH Levia Basculante już do nas dotarły, zamówione mamy wózki inwalidzkie elektryczne NEATECH EVO 1. W najbliższym czasie sprowadzimy do nas prezentacyjny model Speedstar, Dyna, Job. W celu sprawdzenia dostępności modeli bardzo prosimy o kontakt z pracownikami naszego sklepu. Wszystkie wózki demonstracyjne, które będziemy posiadać będą fabrycznie nowe, dlatego też czas oczekiwania na nie jest nieco wydłużony. Jednakże postanowiliśmy przygotować takie konfiguracje wózków, by mieć pewność, że będziemy w stanie dopasować i odpowiednio zaprezentować rozwiązania dla szerokiego grona osób.

Śledź nas na Facebooku