Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki Hernik

Firma Hernik GmbH to renomowany producent specjalizujący się w dziedzinie nowoczesnej technologii rehabilitacyjnej dla dzieci. Jest to marka, która łączy w sobie innowacyjność i bezpieczeństwo, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby młodych pacjentów.

Hernik GmbH tworzy foteliki samochodowe rehabilitacyjne, specjalnie zaprojektowane dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Są to nowatorskie produkty, które umożliwiają bezpieczne przewożenie w samochodzie, bez względu na stopień niepełnosprawności. Modele takie jak HERO-NXT, IPAI-LGT, IPAI-NXT, STARFIGHT-NXT i KIDSFLEX to wynik zaangażowania oraz ciągłego dążenia do doskonalenia technologii.

Producent oferuje również dedykowane siedzenia - aluminiowe modele ANATOMIC UNICO i ANATOMIC FLEX. Każde z nich jest wykonane z dbałością o detale i dostosowane do potrzeb użytkownika. Dostawa obejmuje również pasującą ramę nośną BUNNY 1.

W obszarze ochrony głowy, Hernik GmbH proponuje szeroką gamę kasków ochronnych. Produkty te są zaprojektowane tak, aby zapewniać maksymalną ochronę przed urazami głowy. Szczególny model, CAPOVARIO, wyróżnia się nie tylko swoim designem, ale również funkcjonalnością, ułatwiając codzienne życie. Firma jest również otwarta na indywidualne potrzeby i zapotrzebowania klientów, oferując możliwość dostosowania produktu do specjalnych potrzeb. Wszystko to sprawia, że Hernik GmbH cieszy się zaufaniem wśród profesjonalistów w dziedzinie rehabilitacji i rodziców na całym świecie.

Aktywne filtry

Marka: Hernik

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Hernik HERO-NXT

Fotelik jest przeznaczony do zainstalowania na tylnym siedzeniu. Wyposażony jest w 5-cio punktowe pasy, dzięki którym dziecko bezpiecznie podróżuje. Za pomocą szybkiego uwolnienia zapewnia wygodę i szybkość w celu opuszczenia pojazdu. Fotelik posiada system ISOFIX, dzięki któremu pozycja dziecka podczas jazdy jest prawidłowa i stabilna. Dwa metalowe...

Cena 10 249,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hernik

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Hernik IPAI-LGT

Fotelik charakteryzuje się niską wagą i posiada wszystko co najpotrzebniejsze, aby zadbać o potrzeby dzieci ze specjalnymi potrzebami. Jest wyposażony w ISOFIX, stabilizatory klatki piersiowej i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które są wyściełane na ramionach. Kolejna duża, stabilna podkładka znajduje się pomiędzy klamrą a miednicą dziecka. Gwarantuje to...

Cena 7 670,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hernik

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Hernik IPAI-NXT

Fotelik dziecięcy IPAI-NXT to fotelik samochodowy przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nadaje się do montażu w większości typowych pojazdów. Fotelik samochodowy jest przeznaczony do użytku na tylnej kanapie lub fotelu pasażera samochodu i wymaga 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.

Cena 7 674,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku