Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Hernik IPAI-LGT

Hernik IPAI-LGT

7 008,00 zł
Brutto
Refundacja AS
Refundacja Aktywny samorząd

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość
Dostępność: 7-14 dni

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Hernik IPAI-LGT

Fotelik charakteryzuje się niską wagą i posiada wszystko co najpotrzebniejsze, aby zadbać o potrzeby dzieci ze specjalnymi potrzebami. Jest wyposażony w ISOFIX, stabilizatory klatki piersiowej i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które są wyściełane na ramionach. Kolejna duża, stabilna podkładka znajduje się pomiędzy klamrą a miednicą dziecka. Gwarantuje to mocne trzymanie.

Nowością jest system ochrony przed zderzeniem bocznym SICT, który można odkręcić po zewnętrznej stronie drzwi pojazdu, co zwiększa bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego. Jeśli jednak IPAI-LGT jest umieszczony pośrodku pojazdu, nie jest on niepotrzebnie szeroki i umożliwia również montaż kilku fotelików samochodowych na tylnym siedzeniu.

Za pomocą środkowego uchwytu z przodu głębokość adaptera ISOFIX można regulować jedną ręką. Tak więc, jeśli to konieczne, siedzenie można odciągnąć do przodu, co powoduje zwiększenie kąta oparcia, a tym samym można szybko zająć pozycję spoczynkową. Jeśli IPAI-LGT jest często używany w różnych pojazdach, ISOFIX to optymalny sposób na szybki i bezpieczny montaż fotelika – jeśli nie jest potrzebny, znika niewidocznie w siedzisku!

Dane techniczne

szerokość siedzenia (miednica) 31 cm
szerokość siedzenia (kolana) 34 cm
głębokość siedzenia 32 cm
wysokość oparcia 38-58 cm
wysokość wierzchołka 59-79 cm
wysokość boczna 20-33 cm
kąt nachylenia 85-162 st
wysokość całkowita 67-85 cm
szerokość całkowita 48 cm
głębokość całkowita 39 cm

HERNIK oferuje różnorodne akcesoria do indywidualnych adaptacji, takie jak blokada odwodząca, regulacja kąta siedziska czy tacka bezpieczeństwa. Ta ostatnia ogromnie pomaga dzieciom ze słabą kontrolą tułowia, ponieważ podpiera ramiona, zapewniając większą stabilność górnej części ciała.

Interesujące jest to, że wszelkie akcesoria można zawsze zainstalować szybko i później w kilka chwil.

Specyfikacja

Całkowita szerokość [mm]
480
Całkowita wysokość [mm]
670 - 850
Głębokość siedziska [mm]
320

Informacje szczegółowe

Podobne produkty