Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Lista produktów marki HOGGI

Projektowane i fabrykowane w Niemczech wózki inwalidzkie Hoggi dedykowane są najmłodszym użytkownikom. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wózki „rosną” razem z użytkownikiem, a zatem zapewniają wsparcie rozwijającemu się i rosnącemu organizmowi.

Poza funkcjonalnością projektowanych wózków i chodzików, marka wyróżnia się nowoczesnym, sportowym designem. Oferuje szeroki wachlarz kolorów ram oraz tapicerek, a także personalizowanych elementów – na przykład imieniem użytkownika. To miły gest w kierunku najmłodszych, dla których kolor i wygląd wózka może mieć duże znaczenie.

Aktywne filtry

Marka: HOGGI

Wózek inwalidzki specjalny Hoggi SWINGBO 2

Wózek ten ma możliwość pochylania siedziska w zakresie od -5° do +45°. W zależności od obrazu klinicznego funkcja przechylania jest nieodzowną właściwością zarówno w podejściu terapeutycznym, jak i do codziennego użytku. Dzieci, które nie są w stanie samodzielnie ustawić się w odpowiedniej pozycji, potrzebują specjalnego podparcia regulowanego siedziska....

Cena 11 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku