Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Etac

Etac GRAB HANDY

Uchwyty Etac Grab Handy to połączenie ergonomii, wzornictwa i funkcjonalności. Uchwyty Etac Grab Handy podnoszą bezpieczeństwo oraz są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do każdej łazienki.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Hyperoil

Hyperoil OLEJEK W ZAMYKANEJ AMPUŁCE 5 ml

HYPEROIL to zaawansowane roślinne opatrunki w postaci żelu, olejku oraz gaz nasączonych, które pomagają w regeneracji i leczeniu skóry w przypadku jakiegokolwiek jej uszkodzenia. HYPEROIL jest mieszaniną dwóch wyciągów olejowych z Dziurawca zwyczajnego oraz Drzewa Neem.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki HOGGI

Projektowane i fabrykowane w Niemczech wózki inwalidzkie Hoggi dedykowane są najmłodszym użytkownikom. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wózki „rosną” razem z użytkownikiem, a zatem zapewniają wsparcie rozwijającemu się i rosnącemu organizmowi.

Poza funkcjonalnością projektowanych wózków i chodzików, marka wyróżnia się nowoczesnym, sportowym designem. Oferuje szeroki wachlarz kolorów ram oraz tapicerek, a także personalizowanych elementów – na przykład imieniem użytkownika. To miły gest w kierunku najmłodszych, dla których kolor i wygląd wózka może mieć duże znaczenie.

Aktywne filtry

Marka: HOGGI

Hoggi Bingo Evolution wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy

Hoggi Bingo Evolution to wózek inwalidzki dziecięcy typu spacerówka, który stanowi ważny element rehabilitacji dziecięcej. Dzięki niemu dzieci mają ułatwione poznawanie świata i uczestniczenie w codziennych aktywnościach. Wózek, który jest w naszej ofercie posiada wiele wariantów, które pozwalają dostosować go do potrzeb dziecka. Jedną z popularnych opcji...

Cena 9 350,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: HOGGI

Hoggi ZIP

Składana spacerówka ZIP charakteryzuje się nowoczesnym, zwracającym uwagę wyglądem. Wózek posiada kompaktową, aluminiową ramę którą można złożyć po kilku, niezmiernie prostych ruchach, a potem bez problemu zmieścić bagaż w samochodzie.

Cena 7 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: HOGGI

Hoggi SWINGBO 2

Wózek ten ma możliwość pochylania siedziska w zakresie od -5° do +45°. W zależności od obrazu klinicznego funkcja przechylania jest nieodzowną właściwością zarówno w podejściu terapeutycznym, jak i do codziennego użytku. Dzieci, które nie są w stanie samodzielnie ustawić się w odpowiedniej pozycji, potrzebują specjalnego podparcia regulowanego siedziska....

Cena 11 050,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: HOGGI

Hoggi CLEO

CLEO to połączenie funkcjonalności, wytrzymałości i nowoczesnego designu. Niezależnie od Twoich potrzeb i stylu życia, CLEO może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Cena 12 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku