Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA jest stosowany w szpitalach, domach opieki i domach prywatnych. Sufitowe rozwiązania Winncare rewolucjonizują opiekę zdrowotna osób starszych i niepełnosprawnych. Luna jest łatwa w instalacji oraz może być montowany w całym pomieszczeniu, nawet przy nierównych ścianach. Podnośnik Luna i innowacyjny system prowadnic jest połączeniem funkcjonalności i estetyki, co czyni go idealnym wyborem, który potrafi sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie bezpiecznego podnoszenia i przemieszczania pacjenta w coraz szybciej rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

11 000,00 zł

Ostateczna cena zależy od konfiguracji produktu

Najniższa cena produktu 8 532,00 zł z dnia 26.09.2023

Brutto Czas dostawy ustalany indywidualnie
Ilość

Opis

Podnośnik sufitowy LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA jest stosowany w szpitalach, domach opieki i domach prywatnych. Sufitowe rozwiązania Winncare rewolucjonizują opiekę zdrowotna osób starszych i niepełnosprawnych. Luna jest łatwa w instalacji oraz może być montowany w całym pomieszczeniu, nawet przy nierównych ścianach. Podnośnik Luna i innowacyjny system prowadnic jest połączeniem funkcjonalności i estetyki, co czyni go idealnym wyborem, który potrafi sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie bezpiecznego podnoszenia i przemieszczania pacjenta w coraz szybciej rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Jesteśmy całkowicie przekonani o niezawodności wykonania i bezawaryjnej obsługi podnośnika LUNA im dlatego, też możemy zaoferować naszym Klientom produkt o 5-letniej gwarancji.

Jakie modele ma podnośnik luna?

Stałe i przenośne monitorowane w jednym i tym samym podnośniku, co jest prawdziwie unikalną cechą. Sprawdź ofertę podnośników na naszej stronie podnośnik-sufitowy.pl i zapytaj o indywidualną wycenę oraz pomoc w uzyskaniu refundacji. Zmiana trybu modelu podnośnika sufitowego LUNA z przenośnego w stały i odwrotnie, może być wykonana w przeciągu kilku sekund, poprzez zdjęcie i odwrócenie urządzenia do szyny, bez użycia narzędzi. Tryb stały i przenośny posiadają 200 kg lub 275 kg udźwigu.

Podnośnik sufitowy LUNA

Dodatkowo istnieje możliwość aby podnośnik sufitowy LUNA połączyć w tandemie, tak aby działały razem. LUNA TWIN to dwa podnośniki sufitowe, każdy o udźwigu 275 kg. Mogą być złączone w podnośnik bariatryczny o udźwigu 400 kg w zaledwie kilka minut. Żadne narzędzia nie są potrzebne.

Najważniejsze cechy podnośnik sufitowy LUNA:

 • Udźwig 200 kg, 275 kg, 400 kg;
 • Sama Luna waży zaledwie 6,7 kg (bez wieszaka);
 • Funkcja miękkiego startu i stopu;
 • Dwie rączki do zamontowania podnośnika;
 • System bezpiecznego zamykania z alarmem;
 • Wózek z pompowanymi kołami, które są cichsze od np. kół nylonowych;
 • Powierzchnie łatwe do czyszczenia;
 • Prosta i szybka w obsłudze – zajmuje ona tylko kilka minut!;
 • Wszystkie funkcje mogą być sterowane za pomocą pilota.

Pilot i ładowarka

 • Ergonomiczny kształt pilota i wyjątkowa funkcjonalność;
 • Ładowarka do Luny może być montowana na każdym typie ściany. Zapewnia to stałe i stabilne stanowisko ładowania;
 • Ładowarka do Luny może być także montowana na innych produktach Winncare, takich jak wózek do Luny czy Mobile Flex 2;
 • Luna jest ładowana poprzez pilota (ze wskaźnikiem ładowania);
 • Wszystkie funkcje mogą być sterowane za pomocą pilota, także przycisk awaryjny STOP;
 • Pilot posiada przyciski (nie membranę) i elastyczny zaczep;
 • IPx4 posiada złącze śrubowe jest to pewny i bezpieczny mechanizm łączący pilota z Luną. Dostępny także w klasie IPx7.

Pilot podnośnika sufitowego Winncare LUNAPilot podnośnika sufitowego Winncare LUNAPilot podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Wieszaki

Szeroki wybór wieszaków dla modelu LUNA w różnych rozmiarach oraz modelach, które można dopasować do różnych potrzeb i sytuacji transferowych. Wszystkie wieszaki są wyposażone w opatentowany system haków do podwieszek. Wieszak dwupunktowy jest najlepszym rozwiązaniem do standardowego transferu. Jest on dostępny w trzech szerokościach.

Wieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

W sytuacjach, gdy pacjent ma specjalne potrzeby, możemy zastosować unikatowy wieszak trzypunktowy w kształcie litery V, który zwiększa odległość pomiędzy pasami na ramiona a pasami na nogi, a tym samym czyni podwieszkę bardziej otwartą dla wygodniejszego podnoszenia przy pomocy podnośnika sufitowego. W innych sytuacjach, np. dla pacjentów bariatrycznych, możemy także zastosować jeden z naszych wieszaków 4-punktowych, które obsługuje podnośnik sufitowy LUNA. Mamy 2 typy tego rodzaju wieszaków. Największym jest wieszak o kształcie litery H z 4 punktami zawieszenia w takiej samej odległości lub można też wybrać bardziej elastyczny model, czyli można użyć wieszaka 2-punktowego i dodać do niego 2 dodatkowe wieszaki boczne na te 2 punkty. W ten sposób otrzymamy elastyczny wieszak 4-punktowy po to, żeby dopasować do różnych szerokości ramion i bioder. Używając wieszaków 3 lub 4-punktowych w zestawie z LUNA Winncare, otrzymujemy rozwiązanie bardziej przestronnego i elastycznego transferu, które warto wziąć pod uwagę przy specjalnych potrzebach pacjenta.

Wieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Wieszak elektryczny

Jedyny w swoim rodzaju wieszak elektryczny jaki zastosowany został w modelu podnośnik sufitowy Winncare Luna. Może obracać się o 360 stopni bez wkręcenia lub zaplątania paska lub przewodów. Wieszak elektryczny daje wiele możliwości i zapewnia pełną elastyczność w zmianie pozycji pacjenta od niemal pozycji leżącej do pozycji siedzącej bez konieczności zmiany wieszaka. Pomaga także ustawić pozycję pacjenta na krześle w przemieszczaniu z łóżka na krzesło.

Wieszak elektryczny do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Luna Mover

Innowacyjny podnośnik sufitowy Luna, który z dumą możemy teraz zaprezentować w wersji Luna Mover, charakteryzuje się duńskim designem i znakomitą funkcjonalnością. Luna Mover jest także pomocna w sytuacjach, gdy opiekun chce zatrzymać podnośnik sufitowy Luna w określonym momencie lub kiedy opiekun z jakichś powodów, potrzebuje pomocy napędu aby przesunąć pacjenta wzdłuż szyny.

W domach opieki Luna Mover daje pacjentom korzyść w postaci zwiększonej niezależności. Np. kiedy pacjent jest w stanie sam założyć podwieszkę, to może także dzięki funkcjom na pilocie przemieścić się np. z łóżka na krzesło.

Luna Mover jest zasilana i kontrolowana poprzez podnośnik sufitowy Luna, a to oznacza, że nie potrzebne są dodatkowe kable do ładowania. Jest to proste połączenie dwóch urządzeń dołączonym kablem zasilającym. Luna Mover jest wyposażona w opatentowany system bezpieczeństwa który, jeśli to potrzebne może być odblokowany poprzez użycie zintegrowanego uchwytu. Po odblokowaniu, Luna Mover może być ręcznie przesuwana po szynie.

Wagi

Wagi te są wagami M (wagami zatwierdzonymi medycznie). Zostały one zaprojektowane aby zważyć niepełnosprawnego pacjenta, podczas kiedy jest on w podwieszce. Udźwig wagi to 300 kg i jest ona używana z podnośnikami sufitowymi Luna 200 i 275 kg. Wagi mają dokładność do 0,1 kg. Posiadają zarówno duży wyświetlacz jak i różnorodne funkcje takie jak: On/Off/Zero/Tara oraz przycisk ‘Hold’. Funkcja ‘Hold’ umożliwia zapamiętanie od 5 do 10 odczytów co umożliwia analizowanie rozbieżności. Funkcja ‘Tara’ umożliwia odjęcie dodatkowej wagi jak ubranie od wagi całkowitej.

Możemy także zaoferować wagę o udźwigu 400 kg dla podnośnika bariatrycznego Luna Twin.

Waga do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWaga do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWaga do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Waga z podwójnym wieszakiem 

Podwójny wieszak jest idealnym wyborem jeśli szukasz uniwersalnego i przenośnego rozwiązania, które pasowałoby do podnośników podłogowych jak i sufitowych różnych producentów.

NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY DOJAZD DO DOMU PACJENTA W CELU DOKONANIA POMIARÓW ORAZ WYCENY PODNOŚNIKA LUNA. OSTATECZNA CENA MONTAŻU PODNOŚNIKA SUFITOWEGO WINNCARE LUNA ZALEŻY OD WYMIARÓW MIESZKANIA, ILOŚCI POMIESZCZEŃ I ZŁOŻONOŚCI ZESTAWU. 

Szczegóły produktu

Śledź nas na Facebooku