Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

Recenzje: 0

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
 • Banner

Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA
 • Podnośnik sufitowy Winncare LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA

Ocena 

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

8 532,00 zł

Najniższa cena produktu 8 532,00 zł z dnia 27.09.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Podnośnik sufitowy LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA jest stosowany w szpitalach, domach opieki i domach prywatnych. Sufitowe rozwiązania Winncare rewolucjonizują opiekę zdrowotna osób starszych i niepełnosprawnych. Luna jest łatwa w instalacji oraz może być montowany w całym pomieszczeniu, nawet przy nierównych ścianach. Podnośnik Luna i innowacyjny system prowadnic jest połączeniem funkcjonalności i estetyki, co czyni go idealnym wyborem, który potrafi sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie bezpiecznego podnoszenia i przemieszczania pacjenta w coraz szybciej rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Jesteśmy całkowicie przekonani o niezawodności wykonania i bezawaryjnej obsługi podnośnika LUNA im dlatego, też możemy zaoferować naszym Klientom produkt o 5-letniej gwarancji.

Jakie modele ma podnośnik luna?

Stałe i przenośne monitorowane w jednym i tym samym podnośniku, co jest prawdziwie unikalną cechą. Sprawdź ofertę podnośników na naszej stronie podnośnik-sufitowy.pl i zapytaj o indywidualną wycenę oraz pomoc w uzyskaniu refundacji. Zmiana trybu modelu podnośnika sufitowego LUNA z przenośnego w stały i odwrotnie, może być wykonana w przeciągu kilku sekund, poprzez zdjęcie i odwrócenie urządzenia do szyny, bez użycia narzędzi. Tryb stały i przenośny posiadają 200 kg lub 275 kg udźwigu.

Podnośnik sufitowy LUNA

Dodatkowo istnieje możliwość aby podnośnik sufitowy LUNA połączyć w tandemie, tak aby działały razem. LUNA TWIN to dwa podnośniki sufitowe, każdy o udźwigu 275 kg. Mogą być złączone w podnośnik bariatryczny o udźwigu 400 kg w zaledwie kilka minut. Żadne narzędzia nie są potrzebne.

Najważniejsze cechy podnośnik sufitowy LUNA:

 • Udźwig 200 kg, 275 kg, 400 kg;
 • Sama Luna waży zaledwie 6,7 kg (bez wieszaka);
 • Funkcja miękkiego startu i stopu;
 • Dwie rączki do zamontowania podnośnika;
 • System bezpiecznego zamykania z alarmem;
 • Wózek z pompowanymi kołami, które są cichsze od np. kół nylonowych;
 • Powierzchnie łatwe do czyszczenia;
 • Prosta i szybka w obsłudze – zajmuje ona tylko kilka minut!;
 • Wszystkie funkcje mogą być sterowane za pomocą pilota.

Pilot i ładowarka

 • Ergonomiczny kształt pilota i wyjątkowa funkcjonalność;
 • Ładowarka do Luny może być montowana na każdym typie ściany. Zapewnia to stałe i stabilne stanowisko ładowania;
 • Ładowarka do Luny może być także montowana na innych produktach Winncare, takich jak wózek do Luny czy Mobile Flex 2;
 • Luna jest ładowana poprzez pilota (ze wskaźnikiem ładowania);
 • Wszystkie funkcje mogą być sterowane za pomocą pilota, także przycisk awaryjny STOP;
 • Pilot posiada przyciski (nie membranę) i elastyczny zaczep;
 • IPx4 posiada złącze śrubowe jest to pewny i bezpieczny mechanizm łączący pilota z Luną. Dostępny także w klasie IPx7.

Pilot podnośnika sufitowego Winncare LUNAPilot podnośnika sufitowego Winncare LUNAPilot podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Wieszaki

Szeroki wybór wieszaków dla modelu LUNA w różnych rozmiarach oraz modelach, które można dopasować do różnych potrzeb i sytuacji transferowych. Wszystkie wieszaki są wyposażone w opatentowany system haków do podwieszek. Wieszak dwupunktowy jest najlepszym rozwiązaniem do standardowego transferu. Jest on dostępny w trzech szerokościach.

Wieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszaki do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

W sytuacjach, gdy pacjent ma specjalne potrzeby, możemy zastosować unikatowy wieszak trzypunktowy w kształcie litery V, który zwiększa odległość pomiędzy pasami na ramiona a pasami na nogi, a tym samym czyni podwieszkę bardziej otwartą dla wygodniejszego podnoszenia przy pomocy podnośnika sufitowego. W innych sytuacjach, np. dla pacjentów bariatrycznych, możemy także zastosować jeden z naszych wieszaków 4-punktowych, które obsługuje podnośnik sufitowy LUNA. Mamy 2 typy tego rodzaju wieszaków. Największym jest wieszak o kształcie litery H z 4 punktami zawieszenia w takiej samej odległości lub można też wybrać bardziej elastyczny model, czyli można użyć wieszaka 2-punktowego i dodać do niego 2 dodatkowe wieszaki boczne na te 2 punkty. W ten sposób otrzymamy elastyczny wieszak 4-punktowy po to, żeby dopasować do różnych szerokości ramion i bioder. Używając wieszaków 3 lub 4-punktowych w zestawie z LUNA Winncare, otrzymujemy rozwiązanie bardziej przestronnego i elastycznego transferu, które warto wziąć pod uwagę przy specjalnych potrzebach pacjenta.

Wieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWieszak V do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Wieszak elektryczny

Jedyny w swoim rodzaju wieszak elektryczny jaki zastosowany został w modelu podnośnik sufitowy Winncare Luna. Może obracać się o 360 stopni bez wkręcenia lub zaplątania paska lub przewodów. Wieszak elektryczny daje wiele możliwości i zapewnia pełną elastyczność w zmianie pozycji pacjenta od niemal pozycji leżącej do pozycji siedzącej bez konieczności zmiany wieszaka. Pomaga także ustawić pozycję pacjenta na krześle w przemieszczaniu z łóżka na krzesło.

Wieszak elektryczny do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Luna Mover

Innowacyjny podnośnik sufitowy Luna, który z dumą możemy teraz zaprezentować w wersji Luna Mover, charakteryzuje się duńskim designem i znakomitą funkcjonalnością. Luna Mover jest także pomocna w sytuacjach, gdy opiekun chce zatrzymać podnośnik sufitowy Luna w określonym momencie lub kiedy opiekun z jakichś powodów, potrzebuje pomocy napędu aby przesunąć pacjenta wzdłuż szyny.

W domach opieki Luna Mover daje pacjentom korzyść w postaci zwiększonej niezależności. Np. kiedy pacjent jest w stanie sam założyć podwieszkę, to może także dzięki funkcjom na pilocie przemieścić się np. z łóżka na krzesło.

Luna Mover jest zasilana i kontrolowana poprzez podnośnik sufitowy Luna, a to oznacza, że nie potrzebne są dodatkowe kable do ładowania. Jest to proste połączenie dwóch urządzeń dołączonym kablem zasilającym. Luna Mover jest wyposażona w opatentowany system bezpieczeństwa który, jeśli to potrzebne może być odblokowany poprzez użycie zintegrowanego uchwytu. Po odblokowaniu, Luna Mover może być ręcznie przesuwana po szynie.

Wagi

Wagi te są wagami M (wagami zatwierdzonymi medycznie). Zostały one zaprojektowane aby zważyć niepełnosprawnego pacjenta, podczas kiedy jest on w podwieszce. Udźwig wagi to 300 kg i jest ona używana z podnośnikami sufitowymi Luna 200 i 275 kg. Wagi mają dokładność do 0,1 kg. Posiadają zarówno duży wyświetlacz jak i różnorodne funkcje takie jak: On/Off/Zero/Tara oraz przycisk ‘Hold’. Funkcja ‘Hold’ umożliwia zapamiętanie od 5 do 10 odczytów co umożliwia analizowanie rozbieżności. Funkcja ‘Tara’ umożliwia odjęcie dodatkowej wagi jak ubranie od wagi całkowitej.

Możemy także zaoferować wagę o udźwigu 400 kg dla podnośnika bariatrycznego Luna Twin.

Waga do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWaga do podnośnika sufitowego Winncare LUNAWaga do podnośnika sufitowego Winncare LUNA

Waga z podwójnym wieszakiem 

Podwójny wieszak jest idealnym wyborem jeśli szukasz uniwersalnego i przenośnego rozwiązania, które pasowałoby do podnośników podłogowych jak i sufitowych różnych producentów.

NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY DOJAZD DO DOMU PACJENTA W CELU DOKONANIA POMIARÓW ORAZ WYCENY PODNOŚNIKA LUNA. OSTATECZNA CENA MONTAŻU PODNOŚNIKA SUFITOWEGO WINNCARE LUNA ZALEŻY OD WYMIARÓW MIESZKANIA, ILOŚCI POMIESZCZEŃ I ZŁOŻONOŚCI ZESTAWU. 

Szczegóły produktu
Załączniki
Pliki do pobrania
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Podnośnik sufitowy LUNA

Podnośnik sufitowy LUNA

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Napisz swoją opinię

Śledź nas na Facebooku