Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Wózek inwalidzki manualny Ottobock. MOTUS
  • Wózek inwalidzki manualny Ottobock. MOTUS

Wózek inwalidzki aktywny Ottobock MOTUS

Motus to adaptacyjny wózek inwalidzki, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybko nastawne, pochylane podnóżki i tył o regulowanej wysokości pozwalają na bardziej wygodne siedzenie. Opcjonalnie dostępny jest także wózek Motus z kompaktową, stałą ramą przednią i podnóżkiem w postaci pojedynczego aluminiowego panela.

Kod NFZ:
S.15.01
Wartość refundacji:
2000,00
5 825,00 zł

Ostateczna cena zależy od konfiguracji produktu

Najniższa cena produktu 5 825,00 zł z dnia 23.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto Czas dostawy ustalany indywidualnie
Ilość

Opis

Wózek inwalidzki manualny Ottobock MOTUS

Zawsze w ruchu? Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus można szybko składać w celu łatwego transportowania i przechowywania, oszczędzając czas i energię.

Zalety:

Ustawienia kół. Bez względu na rozmiar ciała czy styl jazdy, ustawienia można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dzięki regulacji zbieżności polepsza się ustawienie kół tylnych, co minimalizuje opory toczenia i pozwala oszczędzać siły.

Lepsze ustawienie. Ustawiona pod kątem przednia rama umożliwia lepsze poziome ustawienie kółek i zwiększenie stabilności przodu wózka. Widełki kółek można łatwo regulować.

Blokada i obciążenie. Dźwignia blokady umieszczona na wysokości kolan jest zarówno sztywna jak i prosta w obsłudze, i nie obraca się wokół ramy wózka

Opcje szkieletu konstrukcji. Wybierz kolor ramy: Candy Red, Sparkle Blue Green, Dormant Marine Blue, Anthracite Metallic oraz Deep Black.

Edycja specjalne Motus Black:

Adaptacyjny wózek  inwalidzki Motus w nowym lepszym wydaniu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, lekkich materiałów oraz atrakcyjnemu wzornictwu wózek Motus nabrał nowego aktywnego charakteru.

Nowe koła i opony. Wsłuchując się w potrzeby użytkowników i bazując na ich doświadczeniach wyposażyliśmy adaptacyjny wózek inwalidzki Motus w nowe opcje. Dla aktywnych użytkowników przygotowaliśmy koła Infinity Ultralight, które można wyposażyć w opony Schwalbe Marathon Plus Evo. 1"

Lekkość. Dzięki zastosowaniu boczków z włókna węglowego adaptacyjny wózek inwalidzki Motus zyskał sportowy wygląd oraz zmniejszył swoją wagę. Połączenie nowoczesnych materiałów i sprawdzona konstrukcja sprawia, że wózek odwdzięcza się ponadprzeciętną trwałością w codziennej eksplantacji.

Hamulec. Dla zwiększenia komfortu korzystania z wózka inwalidzkiego aktywnego Motus, wprowadziliśmy dobrze znane z wózków na sztywnej ramie hamulce scyzorykowe. Wpływają one na bezpieczeństwo i poprawę właściwości jezdnych.

Tapicerka najwyższej jakości. Na podstawie doświadczeń związanych z produkcją wózka Avatngarde, wprowadziliśmy identyczną tapicerkę do oferty wózka Motus. Tapicerka ta charakteryzuje się lekkością i przewiewnością oraz zapewnia odpowiedni komfort termiczny.

Szczegóły produktu

Opis

Całkowita szerokość [mm]
52 - 75 cm w zależności od opcji
Całkowita długość [mm]
80,5 - 108,5 cm z kołami tylnymi 22" 83,0 - 111,0 cm z kołami tylnymi 24"
Szerokość siedziska [mm]
35,5 - 55,5 cm
Głębokość siedziska [mm]
36,0 - 54,0 cm
Wysokość podłokietnika [mm]
21,0 - 30,0 cm
Waga (kg)
13kg, w zależności od opcji
Maksymalna waga użytkownika (kg)
125 / 140 kg
Długość podudzia [mm]
34,0 - 54,0 cm
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: GTM Mobil

Wózek inwalidzki aktywny GTM CHALLENGER

Wózek aktywny o otwartej budowie ramy i całkowicie indywidualnych, dopasowanych do użytkownika wymiarach. W odróżnieniu od innych wózków indywidualnych, możliwość regulacji środka ciężkości. Elementy wyposażenia i inne zastosowane rozwiązania nie różnią się od wózków GTM Hammer i GTM Endeavour.

Cena 9 900,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: GTM Mobil

Wózek inwalidzki aktywny GTM 1

Klasyczny wózek o zamkniętej budowie ramy. Bardzo wytrzymały, a zarazem lekki i estetyczny, wykonany z wysokiej jakości aluminium. Regulacja położenia środka ciężkości oraz możliwość doboru optymalnych dla każdego użytkownika parametrów, pozwala zadowolić zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

Cena 5 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Wózek inwalidzki manualny Vermeiren TRIGO S

Doskonały i wszechstronny wózek dla osób funkcjonujących na co dzień w sposób aktywny. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia. Doskonały stosunek możliwości adaptacyjnych do wagi wózka. Wózek daje ogromne możliwości dopasowania indywidualnego do...

Cena 4 876,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki aktywny Quickie LIFE I

Wózek adaptacyjny. Odpowiednio dostosowany do indywidualnych potrzeb. Szerokie możliwości regulacji wózka Life i sprawią, że jest to idealny wybór dla użytkowników z postępującymi schorzeniami neurologicznymi takimi jak udar, ALS czy stwardnienie rozsiane.

Cena 5 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki aktywny Quickie KRYPTON R

Zaletą tego modelu jest nie tylko to, że wykorzystano w nim znakomite materiały i nadano mu powabny kształt, ale również jego sportowy charakter i doskonała wytrzymałość. O wyjątkowości modelu Krypton R świadczą: w pełni regulowany środek ciężkości, precyzyjne dopasowywanie przedniej i tylnej wysokości siedziska oraz regulacja kąta ustawienia oparcia.

Cena 23 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: GTM Mobil

Wózek inwalidzki aktywny GTM PRESIDENT

Aktywny wózek inwalidzki GTM PRESIDENT przeznaczony jest głównie dla osób, które podczas poruszania wspomagają się nogami. Odchylane na obydwie strony i wyjmowane podnóżki umożliwiają postawienie stóp na podłodze zarówno podczas jazdy jak i podczas wsiadania i schodzenia z wózka. Wózek jest bardzo wytrzymały, o zamkniętej budowie ramy, z możliwością...

Cena 10 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki aktywny Qiuckie ARGON2

Nowy Argon² to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon² jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia.

Cena 7 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku