Marka: Akces-MED

Akces-MED JORDI

Recenzje: 0

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki LIW Care Technology

Logo LIW Care Technology

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy na rynek innowacyjne, najwyższej jakości wyroby medyczne, realnie wspomagające rehabilitację osób niepełnosprawnych. Specjalizujemy się w produkcji multifunkcyjnych urządzeń rehabilitacyjnych (seating systems) oraz pionizatorów (standing frames). Firma buduje swoją przewagę konkurencyjną poprzez umiejętność właściwego określenia potrzeb osób niepełnosprawnych oraz przygotowywanie urządzeń, które dzięki swojej niespotykanej na rynku wielofunkcyjności spełniają bardzo szeroką gamę potrzeb. Dzięki innowacyjności i jakości firma stała się w swoim segmencie rynku producentem pierwszego wyboru dla wielu pacjentów jak i środowiska medycznego.

Opatentowana technologia „kręgosłupa”.

Naszym znakiem szczególnym jest rozpoznawany na całym świecie opatentowany kręgosłup, w który wyposażone jest każde z naszych urządzeń z grupy „seating systems”. Your Second Spine czyli Twój Drugi Kręgosłup dopasowuje się do kształtu osoby korzystającej z siedziska przez co łatwiejsza i skuteczniejsza jest rehabilitacja. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu istnieje możliwość odwzorowania anatomicznych krzywizn kręgosłupa pacjenta, podparcia pleców na całej płaszczyźnie lub uzyskanie precyzyjnych ustawień korekcyjnych. 

Naszą jakość, rzetelność i pasję w tworzeniu unikatowych wyrobów medycznych docenili klienci w wielu zakątkach świata. Obiecujemy, że w kolejnych latach będziemy tworzyć dla Was jeszcze lepsze wyroby medyczne. Pomoże nam w tym nasza nowa fabryka o powierzchni 1500 m2, którą właśnie budujemy w Łodzi. Będziemy dzięki temu poszerzali ofertę produktów współpracując przy tej okazji z najlepszymi partnerami na całym świecie.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku