Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE
  • Elektryczny wózek inwalidzki Sunrise Medical Q400 R SEDEO LITE

Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q400 R SEDEO LITE

Dzięki płynnie regulowanemu siedzeniu SEDEO LITE i zaawansowanym elementom sterującym, ten elektryczny wózek oferuje bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach. Ciesz się intuicyjną jazdą i wyjątkową manewrowością dzięki wąskiej podstawie i niewielkiemu promieniowi skrętu, co ułatwia dostęp do pojazdów WAV.

Kod NFZ:
S.19.01 | S.22.01
Wartość refundacji:
5000,00
23 500,00 zł

Ostateczna cena zależy od konfiguracji produktu

Najniższa cena produktu 23 500,00 zł z dnia 25.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto Czas dostawy ustalany indywidualnie
Ilość

Opis

Elektryczny wózek inwalidzki Quickie Q400 R SEDEO LITE

- Nowa QUICKIE Q400® R to wózek inwalidzki elektryczny, który bez trudu równoważy doskonałą zwrotność na zewnątrz z bardzo dobrymi osiągami w pomieszczeniach. Wszystko to w połączeniu z korzyściami płynnie regulowanego siedzenia SEDEO® LITE i najbardziej zaawansowanymi elementami sterującymi, tworzy wózek inwalidzki o doskonałej mocy, zapewniający bezpieczeństwo podczas jazdy.

- Ciesz się najbardziej komfortową i bezpieczną jazdą dzięki nowej bazie QUICKIE Q400. Znakomita zwrotność na zewnątrz dzięki silnikom w połączeniu z zawieszeniem na 6 kół i niewielkim promieniem skrętu. Bardzo dobra wydajność w pomieszczeniu dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu.

- Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą manewrowością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniu skrętu 560-630 mm. Ponadto łatwo usiądź pod stołami i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków inwalidzkich (WAV) o niskiej wysokości siedzenia od zaledwie 415 mm.

- Ciesz się płynną i stabilną jazdą nawet w trudnym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu wszystkich kół QUICKIE - sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie nierówności.

Technologia antypoślizgowa QUICKIE eliminuje nachylenie na zboczach, a cały ciężar znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki której nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji podczas jazdy.

- Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardowo 6 km / h lub zmień do 10 km / h (niski moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Ponadto, wybierając baterie 50 Ah, 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na świeżym powietrzu, jak nigdy dotąd!

- Zawsze możesz podróżować bezpiecznie z Q400 R SEDEO LITE. Pochodzi ze zwykłymi silnikami i zawieszeniem, zapewniając doskonałe wrażenia na zewnątrz dzięki zaawansowanej elektronice.

- Kontroluj swoje środowisko z Q400 R SEDEO LITE i jego zaawansowaną technologią kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i łatwe do kontrolowania przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

- Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem dzięki zintegrowanej funkcji podczerwieni. Łatwo steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi systemami rozrywki domowej za pomocą joysticka.

- Steruj swoim telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth i i-Device za pomocą tego przydatnego opcjonalnego dodatku. Podłącz i kontroluj do czterech urządzeń.

- Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE. Możesz także przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie) do przycisków, aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Szczegóły produktu

Opis

Całkowita szerokość [mm]
640 mm
Całkowita długość [mm]
Max. 1190 mm
Szerokość siedziska [mm]
385 - 510 mm
Wysokość siedziska [mm]
415 - 490 mm
Głębokość siedziska [mm]
410 - 560 mm
Wysokość oparcia [mm]
460 - 510 mm
Kąt pochylenia oparcia [°]
85° to 120°
Maksymalna szerokość cofania
950 mm
Maksymalny zasięg (km)
Max. 40 km (z 80 Ah baterią)
Prędkość maksymalna (km/h)
6/10 km/h
Pojemność akumulatorów [Ah]
50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kąt podjazdu [°]
Maksymalna wysokość krawężnika [mm]
80 mm (100 mm with kerb climber)
Elektronika
VR2, R-Net
Waga (kg)
130 kg
Maksymalna waga użytkownika (kg)
136 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q500 M SEDEO PRO

Elektryczny wózek Quickie charakteryzuje się opatentowanym zawieszeniem wszystkich kół, zapewniającym płynną i stabilną jazdę w każdych warunkach. Jego zaawansowana technologia antypoślizgowa gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność, nawet na zboczach, czyniąc każdą podróż komfortową i bezproblemową.

Cena 35 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Wózek inwalidzki elektryczny z funkcją pionizacji Vermeiren TIMIX SU

Elektryczny wózek terenowy Vermeiren TIMIX SU z funkcją pionizacji, idealny dla osób potrzebujących wsparcia w pozycji stojącej. Wyposażony w przednie koła napędowe, system V-STAB dla stabilnej i płynnej jazdy, oraz regulowane siedzisko i oparcie dla komfortu i wsparcia. Dodatkowe opcje obejmują zagłówek, peloty udowe, i różne jednostki sterujące. Wózek...

Cena 28 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q50 R

Wózek można złożyć w kilka sekund i jest to tak łatwe jak składanie wózka dziecięcego. Wystarczy nacisnąć dźwignię, bez wysiłku i bez potrzeby użycia narzędzi lub usunięcia akumulatora. Możesz go zabrać, gdzie tylko zechcesz. Dzięki kompaktowym wymiarom po złożeniu wózek zmieści się w bagażniku każdego samochodu czy taksówki.

Cena 11 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: QUICKIE

Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q500 F SEDEO PRO

Wózek ten oferuje intuicyjne sterowanie dzięki wąskiemu promieniowi skrętu i jest idealny do poruszania się zarówno w ciasnych przestrzeniach, jak i w miejscach publicznych. Wyposażony w mocne 4-biegunowe silniki, oferuje różne prędkości do 13 km/h i baterie o dużej pojemności, maksymalizując zasięg do 40 km.

Cena 35 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Airwheel

Wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym Airwheel H3T

Airwhell H3T w pełni automatyczny, wykonany z mocnego i bardzo lekkiego stopu aluminium. Zastąpienie baterii żelowych litowo-jonowymi sprawiło, ze wózek osiągnął niewielkie rozmiary i wagę wynoszącą zaledwie 31 kg. Automatyczne, szybkie, łatwe składanie i rozkładanie za pomocą jednego przycisku. Zajmuje to kilka sekund.

Cena 13 999,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Vermeiren

Wózek inwalidzki elektryczny Vermeiren FOREST 3 INITIAL

FOREST 3 INITIAL to podstawowa wersja popularnego, wydajnego wózka elektrycznego, idealnie przystosowanego do jazdy w terenie. Jego wyjątkową cechą są duże koła przednie umieszczone na wahaczu, które umożliwiają płynne i bezproblemowe pokonywanie nierówności. Wózek ten jest wyposażony w standardową tapicerkę i nie posiada oświetlenia.

Cena 12 860,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku