Careva ZESTAW PASA PIERSIOWEGO

Careva ZESTAW PASA PIERSIOWEGO

1 850,00 zł
Brutto
Refundacja AS
Refundacja Aktywny samorząd

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

WYBIERZ:
  • Rozmiar S
  • Rozmiar M
  • Rozmiar L
Ilość

System pasów Careva

System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw Combi. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji Zestaw Pasa Piersiowego.

Konstrukcja systemu Careva zapewnia doskonałą stabilizację, ale nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy zapewniają utrzymanie odpowiedniej pozycji, ale nie krępują użytkownika systemu siedzącego w prawidłowej pozycji. Łatwość montażu, umożliwia szybkie i sprawne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można zastosować na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy posiadają rozmiary ułatwiające ich dobór.

Pasy Careva to nie tylko zestawy. Można indywidualnie dobrać elementy do pozycjonowania korzystając dostępnych pasów, takich jak: pas piersiowy, pas biodrowo-pachwinowy lub pasy naramienne. W połączeniu z pasem mocującym uzyskamy potrzebną kombinację zapewniającą bezpieczną i komfortową pozycję osoby niepełnosprawnej. Każdy pas można dobrać w odpowiednim rozmiarze.

Zestaw pasa piersiowego

Zestaw pasa piersiowego to rozwiązanie idealne dla osób z problemem stabilizacji górnej części tułowia. W skład zestawu wchodzi pas główny i pas piersiowy. Pas piersiowy zapinamy na wysokości klatki piersiowej dobierając jego położenie dzięki kieszeniom pasa głównego. Zapięcie pasa można przesunąć na bok, tak aby utrudnić jego rozpięcie. Zestaw występuje w 4 rozmiarach:

  • S (obwód klatki 70-90 cm)
  • M (obwód klatki 90-110 cm)
  • L (obwód klatki 110-130 cm)
  • XL (obwód klatki 130-150 cm)

Informacje szczegółowe

Podobne produkty