Wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

RGK OCTANE FX

28 000,00 zł
Brutto

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

Czas rozwinąć skrzydła i zacząć zwiedzać świat. Koniec z transportowaniem wózka w luku samolotu, zmuszaniem do korzystania z nieporęcznego wózka bez własnego napędu podczas podróży przez terminale lotniskowe lub zajmowaniem całego fotela samochodowego przez wózek na sztywnej ramie. Octane FX jest dla Ciebie. Po prostu składa się w kształt teczki, łatwo mieszcząc się do schowków nad głową i praktycznych rozmiarów bagażnika samochodowego.*

Brak składania na krzyżaku. Brak kompromisu między stabilnością, sztywnością czy wagą. Przestań unikać zwiedzania świata: zdobądź idealny wózek dzienny, który idealnie nadaje się dla nieustraszonych podróżników.

Tytanowa rama sprawia, że ​​idealnie nadaje się na wycieczki na plażę lub przejazd po bruku. Z Octane FX naprawdę możesz iść gdziekolwiek.

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

* Dotyczy lotów średnio- i długodystansowych, przy maksymalnej szerokości siedzenia 460 mm, przed podróżą zawsze skonsultuj się z linią lotniczą, aby upewnić się, że samolot jest odpowiedni.

Nowy poziom trwałości

Ciesz się zupełnie nowym poziomem wydajności i inżynierii w najmniejszych szczegółach. RGK Octane FX to wykonany na wymiar wózek tytanowy z wieloma zapierającymi dech w piersiach funkcjami.

Rama tytanowa klasy 9

Tytan ma znacznie większą trwałość w porównaniu ze stalą i aluminium. Ma również naturalną amortyzację, która pochłania wibracje i jest bardzo odporny na korozję, zapewniając super płynną i wygodną jazdę. Przenoszenie, napędzanie, podnoszenie, obracanie… Wszystko bez wysiłku dzięki Octane FX.

Nisko profilowe mocowanie kółek

Tytanowe mocowania kółek przednich zostały zaprojektowane jako szczelny układ, co zapobiega przedostawaniu się brudu i wilgoci do łożysk

Opcje funkcjonalne

  • hamulce,
  • osłony boczne,
  • zabezpieczenie antywywrotne,
  • uchwyty do pchania,
  • podłokietniki.

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

Specyfikacja

Typ ramy
składana, tytanowa
Całkowita szerokość [mm]
250-460
Całkowita długość [mm]
400-625
Całkowita wysokość [mm]
350-450
Kąt pochylenia siedziska [°]
0-45
Wysokość oparcia [mm]
150-400
Kąt pochylenia oparcia [°]
-7-7
Maksymalna waga użytkownika (kg)
110

Informacje szczegółowe

Podobne produkty