Wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

RGK OCTANE FX

26 900,00 zł
Brutto
Refundacja NFZ
Kod : P.129, P.130, P.131

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

Czas rozwinąć skrzydła i zacząć zwiedzać świat. Koniec z transportowaniem wózka w luku samolotu, zmuszaniem do korzystania z nieporęcznego wózka bez własnego napędu podczas podróży przez terminale lotniskowe lub zajmowaniem całego fotela samochodowego przez wózek na sztywnej ramie. Octane FX jest dla Ciebie. Po prostu składa się w kształt teczki, łatwo mieszcząc się do schowków nad głową i praktycznych rozmiarów bagażnika samochodowego.*

Brak składania na krzyżaku. Brak kompromisu między stabilnością, sztywnością czy wagą. Przestań unikać zwiedzania świata: zdobądź idealny wózek dzienny, który idealnie nadaje się dla nieustraszonych podróżników.

Tytanowa rama sprawia, że ​​idealnie nadaje się na wycieczki na plażę lub przejazd po bruku. Z Octane FX naprawdę możesz iść gdziekolwiek.

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

* Dotyczy lotów średnio- i długodystansowych, przy maksymalnej szerokości siedzenia 460 mm, przed podróżą zawsze skonsultuj się z linią lotniczą, aby upewnić się, że samolot jest odpowiedni.

Nowy poziom trwałości

Ciesz się zupełnie nowym poziomem wydajności i inżynierii w najmniejszych szczegółach. RGK Octane FX to wykonany na wymiar wózek tytanowy z wieloma zapierającymi dech w piersiach funkcjami.

Rama tytanowa klasy 9

Tytan ma znacznie większą trwałość w porównaniu ze stalą i aluminium. Ma również naturalną amortyzację, która pochłania wibracje i jest bardzo odporny na korozję, zapewniając super płynną i wygodną jazdę. Przenoszenie, napędzanie, podnoszenie, obracanie… Wszystko bez wysiłku dzięki Octane FX.

Nisko profilowe mocowanie kółek

Tytanowe mocowania kółek przednich zostały zaprojektowane jako szczelny układ, co zapobiega przedostawaniu się brudu i wilgoci do łożysk

Opcje funkcjonalne

  • hamulce,
  • osłony boczne,
  • zabezpieczenie antywywrotne,
  • uchwyty do pchania,
  • podłokietniki.

Składany wózek aktywny ze sztywną ramą RGK OCTANE FX

Specyfikacja

Typ ramy
składana, tytanowa
Całkowita szerokość [mm]
250-460
Całkowita długość [mm]
400-625
Całkowita wysokość [mm]
350-450
Kąt pochylenia siedziska [°]
0-45
Wysokość oparcia [mm]
150-400
Kąt pochylenia oparcia [°]
-7-7
Maksymalna waga użytkownika (kg)
110

Informacje szczegółowe

Podobne produkty