Wózek specjalny dla dzieci Sunrise Medical ZIPPIE RS

Zippie RS

9 100,00 zł
Brutto
Refundacja NFZ
Kod : P.130B.00 | P.131A.01

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość

Wózek specjalny dla dzieci Zippie RS

Wózek Zippie RS jest zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby przebywania w różnorodnych pozycjach, ułatwiających funkcję jedzenia czy oddychania, redukujących nacisk pod miednicą i wspomagających wizualną orientację. Umożliwia on łatwe pozycjonowanie i przepozycjonowanie tak, by zminimalizować czas przebywania w jednej pozycji. To ważne dla dziecka, które nie ma możliwości samodzielnej i regularnej zmiany rozłożenia ciężaru ciała. 

Uwaga: Systemy siedziska są sprzedawane osobno. Wózek jest kompatybilny z oparciami i poduszkami JAY oraz specjalistycznymi systemami siedzisk.

Rama siedziska obraca się wokół środka ciężkości użytkownika, co zapewnia stabilność przy najkrótszej możliwej podstawie oraz gładki, kontrolowany przechył w zakresie 45°. 

Szeroki zakres możliwości regulacji sprawia, że adaptacja wózka Zippie RS do potrzeb użytkownika jest bardzo łatwa. Na każdym wózku można regulować głębokość siedziska w zakresie od 37,5 cm do 45 cm. Jest to użyteczna funkcja, która zapewnia dostosowanie wózka do wzrostu dziecka lub do postępującej choroby. 

Mocowanie, które przeszło "crash testy". Umożliwia połączenie ramy siedziska z indywidualnymi systemami siedzisk. Mechanizm podwójnej blokady zapewnia więcej bezpieczeństwa tak w samochodzie, jak i w życiu codziennym. 

Ulokowana pod podstawą skrzynka umożliwia przechowywanie wyposażenia respiratora i aspiratora lub innych potrzebnych rzeczy. Zaletą jest to, że mechanizm przechyłu nie ogranicza możliwości użytkowania skrzynki. 

Specyfikacja

Szerokość siedziska [mm]
30 – 40 cm
Głębokość siedziska [mm]
37.5 – 45 cm
Kąt pochylenia oparcia [°]
0° do +30° lub -5° do +25°
Waga (kg)
od 18 kg
Maksymalna waga użytkownika (kg)
125 kg
Crash test
Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Informacje szczegółowe

Podobne produkty