Wózek specjalny dla dzieci Sunrise Medical VOYAGE

Zippie VOYAGE

11 000,00 zł
Brutto
Refundacja NFZ
Kod : P.131.01 | P.131A.01

Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu

Ilość

Wózek specjalny dla dzieci Zippie VOYAGE

Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Joger z wyjątkowo uniwersalnym siedziskiem dla rosnących dzieci oraz jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku. Wszystko to sprawia, że jest to intuicyjny, prosty w obsłudze wózek spacerowy, zapewniający dziecku to, co najlepsze. 

Dla Zippie Voyage najważniejsza jest dbałość o prawidłowy wzrost dziecka, by maluch zdrowo się rozwijał. Posiada jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku, w której skład wchodzą m.in.: zagłówek, uprzęż piersiowa JAY, oparcie z regulowaną wysokością, peloty boczne, peloty biodrowe, siedzisko z regulowaną wysokością i szerokością, stabilizujący pas biodrowy JAY, klin, podnóżek z regulacją wysokości i kąta nachylenia, opcjonalne paski na stopy i uchwyty na buty.

Pozycje odchylona i półleżąca ułatwiają karmienie, trawienie, oddychanie i orientację wzrokową. Any ustawić pozycję odchyloną (zakres 350°) oraz leżącą (do 180°) w wózku Zippie Voyage, wystarczy użyć hamulca, znajdującego się za oparciem.

Szybko i wygodnie jednym ruchem zamontujesz i zdemontujesz siedzisko wózka spacerowego. Dzięki temu jego transport jest prosty, a wózek mieści się nawet do niewielkiego auta.

Łatwa zmiana ustawienia siedziska. Ustaw siedzisko przodem do siebie, aby mieć kontakty z dzieckiem lub przodem do kierunku jazdy, by dziecko mogło oglądać otoczenie.

Adapter siedziska z zatrzaskiem. Dzięki adapterowi montaż i demontaż siedziska jest bardzo prosty. Prowadnice pomagają ustawić siedzisko w odpowiednim położeniu, a słyszalne kliknięcie wskazuje, że siedzenie zostało bezpiecznie zamontowane.

Jednym pociągnięciem składa się do bardzo kompaktowej formy, aby można było szybko wyruszyć w drogę. Złożony stelaż zachowuje równowagę i daje się łatwo przytrzymać, umożliwiając zachowanie naturalnego położenia ramion.

Specyfikacja

Całkowita szerokość [mm]
63 cm
Całkowita wysokość [mm]
98 - 105 cm
Szerokość siedziska [mm]
24 - 30 cm (z wkładkami wewnętrznymi 15.5 cm) - bez tapicerki
Wysokość siedziska [mm]
59 - 66 cm (3 możliwe wysokości - 59/62/66 cm)
Głębokość siedziska [mm]
20 - 34 cm (bez tapicerki)
Kąt pochylenia siedziska [°]
100º (80º do 180º)
Wysokość oparcia [mm]
41 - 61 cm (bez tapicerki)
Kąt pochylenia oparcia [°]
100º (80º do 180º)
Waga (kg)
12 kg (waga podstawy)
Maksymalna waga użytkownika (kg)
34 Kg

Informacje szczegółowe

Pobierz: