Marka: Akces-MED

Siedzisko ortopedyczne Akces-MED JORDI

JORDI jest krzesełkiem szkolno-terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków.

Cena 2 110,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ERHEM

Orteza derotująca kończyny dolnej ERHEM ERH 70.ROTHO

Produkt wykonywany na podstawie indywidualnych pomiarów. Podana cena dotyczy 1 sztuki na jedną nogę!

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Kategorie

Wózek inwalidzki dziecięcy kimba
  • Wózek inwalidzki dziecięcy kimba
  • Wózek inwalidzki dziecięcy kimba
  • Wózek inwalidzki dziecięcy kimba

Wozek inwalidzki spacerowy Ottobock Kimba

Jest to najwyższej klasy inwalidzki wózek spacerowy dla dzieci, oferujący wiele możliwości dostosowania do specyficznych potrzeb każdego dziecka. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wózek Kimba Ottobock posiada siedzisko, które może być łatwo dopasowane i modyfikowane do dziecka w wielu wymiarach. Istnieje również szereg dodatkowych opcji i akcesoriów, które pozwalają na jeszcze większe dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb.

WYBIERZ:
Kod NFZ:
S.18.01 | S.20.01
Wartość refundacji:
4000,00 zł | 3000,00 zł
13 040,00 zł

Ostateczna cena zależy od konfiguracji produktu

Najniższa cena produktu 13 040,00 zł z dnia 23.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto Czas dostawy ustalany indywidualnie
Ilość

Opis

Kimba Ottobock - najwyższej klasy wózek spacerowy dla dzieci

Kimba Ottobock to innowacyjny wózek spacerowy dla dzieci, który oferuje wiele możliwości dostosowania do specyficznych potrzeb każdego dziecka. Dzięki temu, że siedzisko wózka Kimba zostało zaprojektowane z wysokim stopniem dostosowania, możemy łatwo dopasować wózek do każdego dziecka.

Opcje regulacji siedziska

Siedzisko jakie posiada wózek Kimba oferuje wiele łatwych w użyciu opcji regulacji w celu przyjęcia różnych pozycji siedzących. Ottobock posiada mechanizm aktywacji kąta siedziska umieszczony jest blisko, na uchwycie do pchania, co zapewnia bardzo wygodną obsługę.

Dodatkowe opcje Kimba Ottobock

Istnieje szereg dodatkowych opcji i akcesoriów do produktów Kimba Ottobock, np. osłona przeciwdeszczowa, torba na pieluchy, stolik terapeutyczny czy uchwyt na butelkę. Siedzisko można łatwo zamontować w kierunku jazdy lub przeciwnie, w zależności od sytuacji.

Seria produktów Kimba

Seria produktów Kimba oferuje wiele możliwości połączeń z jednym siedziskiem na pięciu kompatybilnych podstawach mobilnych do aktywności wewnątrz lub na zewnątrz. Ostateczna cena zależy od indywidualnej konfiguracji produktu.

Ottobock - jakość dla życia

Wózek Kimba Ottobock to produkt firmy Ottobock, która oferuje najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny, protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, czy też pionizatory dla dzieci. Firma Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

Refundacja NFZ

Produkt Kimba Ottobock jest refundowany przez NFZ pod kodem P.131. Cena produktu zależy od indywidualnej konfiguracji, a rata już od 304,26 zł brutto.


Szczegóły produktu

Opis

Rozmiar
1 / 2
Szerokość siedziska [mm]
200 - 300 / 260 - 350
Głębokość siedziska [mm]
190 - 310 / 240 - 400
Wysokość oparcia [mm]
410 - 610 / 560 - 700
Długość podudzia [mm]
190 - 310 / 200 - 370
Zobacz także

Marka: MyWam

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy MyWam MOUSE

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE stworzyliśmy z myślą o najmłodszych użytkownikach w przedziale wzrostu 80 – 110 cm i maksymalnej wadze 30 kg. Jego solidna konstrukcja składająca się z ramy oraz siedziska w połączeniu z lekkim prowadzeniem sprawia, że doskonale sprawdza się w codziennych zadaniach.

Cena 3 600,00 zł
Więcej
W magazynie
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Akces-MED

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy Akces-MED TATALU

Wózek można w pełni personalizować – to Ty decydujesz o akcesoriach. TATALU™ – to komfort i stabilizacja! Szereg udoskonaleń takich jak tapicerka SOFT osłaniająca boki konstrukcji, zapewniając tym samym ochronę użytkownika, regulowane pasy 5 – punktowe z dodatkową osłoną, zagłówek czy podnóżek z możliwością zmiany pozycji, sprawia, że mały użytkownik...

Cena 3 270,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Leggero

Wózek spacerowy specjalny Leggero TRAK

TRAK jest wózkiem inwalidzkim specjalnym dziecięcym. Wózek ułatwia codzienną opiekę nad dziećmi wymagającymi transportu, których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się oraz poprawne siedzenie. Wózek przeznaczony jest dla dzieci już od 8 miesiąca życia.

Cena 12 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Akces-MED

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Akces-MED KUKINI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zespół konstruktorów Akces-MED stworzył wózek inwalidzki specjalny KUKINI™. Dzięki swojej niskiej wadze doskonale sprawdzi się zarówno podczas długich spacerów, jak i treningów biegowych. Aluminiowa konstrukcja wózka z elementami odblaskowymi gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dziecka w trakcie...

Cena 6 230,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: ORMESA

Wózek inwalidzki dziecięcy Ormesa TROLINO

Lekka konstrukcja, kompaktowy oraz łatwość w obsłudze sprawia, że wózek idealnie sprawdzi się w użytkowaniu przez rodziców z dziećmi o specjalnych potrzebach. Został on stworzony, aby sprostać wymaganiom rodzin prowadzących miejski styl życia i tych, które lubią podróżować nie rezygnując z komfortu, ale przede wszystkim bez ograniczeń.

Cena 7 570,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Convaid

Wózek inwalidzki specerowy Convaid RODEO

Convaid Rodeo to lekki wózek dziecięcy, który zapewnia wygodę i łatwość użytkowania. Jest to specjalny wózek dla dzieci, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie oraz specyficznych potrzebach terapeutycznych użytkownika. Rodeo to wózek, który oferuje regulowane odchylenie siedziska do 45°, co zapewnia stabilizację górnej części ciała...

Cena 12 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Firefly

Wózek spacerowy dzieciecy Firefly WEGO

WeGo jest lekki, jak standardowy wózek dziecięcy. Można go łatwo podnieść, szybko złożyć i włożyć do bagażnika większości samochodów. Dzięki niemu nie trzeba tak bardzo polegać na cięższych, nieporęcznych wózkach inwalidzkich, a rodzice docenią wygodę składania i niewielką wagę.

Cena 3 000,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku